Kniha krve (2009)

No chlapík si robí prču z duchou a títo zas na oplátku si z neho urobia krvavú knihu.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Priznám sa ja som si šľahol LSD a aj tak som sa vôbec nesmial, tak neviem buď som mal nekvalitný matroš, alebo nekvalitný je ten film.Matroš je v poriadku:))

Pod kůží (2008)

Uf to Vám bol horor už dávno som sa tak nebál, srdce mi búšilo až kdesi v hrdle zimomriavky mi chodili po celom tele aj pod kožou a čo najhoršie strašne som potreboval na záchod, močové cesty ma doslova pálili, ale bál som sa vstať, tak som to chcel nejak prekonať, až som sa začal strašne potiť a zrazu na záchod som už nepotreboval, lebo ja som ten moč jednoducho vypotil a vlastne som sa osprchoval vlastným močom, no hrôza.

Občanský průkaz (2010)

Výborné, zažil som bitky od fízlov za vlády komančov aj dva roky pakárne na vojne a moja veľká vďaka patrí Čechom za tento film a aj iné jemu podobné.

Londýnský gangster (2010)

Veľmi jednoduchý a naivný Londynský gangster, ktorého dostali pionieri.

Lítám v tom (2009)

Ryan Bingham plynie životom v zabehanej koľaji s pevným rozchodom, s rutinou vyhadzuje ľudí z práce , s rutinou lieta , s rutinou miluje až raz sa zamiluje skutočne a po zistení, že je len vsuvka vo vzťahu, jeho životná koľaj končí v oblakoch v prázdnote.

Dread (2009)

Chlapík trpiaci úzkosťou a strachom a ktorých sa chce zbaviť ich prenesením na iných ľudí a myslí si, že sa mu to podarilo, ale zabúda na jednu vec a tou je spätná väzba ktorá raz musí prísť.