Bullittův případ (1968)

Hezká hudba, krásná Jacqueline, skvělá honička ulicemi San Francisca a v neposlední řadě charizmatický Steve McQueen. Jsem rád, že jsem konečně Bullitta viděl.

Hranice života (2005)

To není jen na jedno shlédnutí. Obsah je také při prvním shlédnutí potlačen formou jakou je podáván. Nestíhal jsem to oboje absorbovat a proto nevylučuji, že až to uvidím příště tak hodnocení poupravím (což běžně nedělám).

Jestli jednou odejdu (1985) (TV film)

Velká škoda, že se podobné inscenace už moc netočí. Herecký koncert Ivy Janžurové, které její filmová rodinka zdatně sekunduje.

Křtiny (1981)

Milá, pohodová komedie popisující sérii příhod začínajících u jedné malé lži. Standardní Miloš Kopecký, ale zato nezapomenutelný Svatopluk Skopal.

King Kong (2005)

Jacksonovi nutně muselo hrábnout, protože slátal dohromady všechno co ho kdy napadlo. I kdyby to bylo o polovičku kratší tak je to furt dlouhé.

Zeitgeist: The Movie (2007)

Když už nic jiného tak alespoň k zamyšlení to donutí každého. Polemizovat a zpochybňovat se dá úplně vše, co člověk nezažil a neviděl na vlastní oči.

Tobruk (2008)

V tohle filmu chybí jakákoli dějová linie. Já sem se docela nudil.

Růžový panter (2006)

Jde o jeden z nejhorších pokusů vzkřísit legendární filmovou postavu jaký jsem kdy viděl. Skoro bych to kvalifikoval jako trestný čin a konkrétně znásilnění. Mrhání peněz a talentu herců jako je Jean Reno.

Sveďte to na poslíčka (1992)

Tak stupidní scénář v kombinaci s topornými herci dává dohromady žalostnou podívanou. Obávám se, že se v tom ztratil i režisér.

Pochyby (2008)

Even if you feel certainty, it is an emotion, not a fact.