• Pohádka

Láska rohatá (2009) (TV film)

Jedna z nejlepších čertovských pohádek. Hlavní dvojice je jedna z mála, mezi kterými vidíte zamilovanost, jiskru a nějaký posun vztahu. To se v pohádkách málo vidí, tady to jde vidět extrémně. Skvělé herecké obsazení pohádce taky přidává, úžasný pan Navrátil, Zedníček, Hádek, Táborský a další. To celé zabalené ve spoustě legrace a dokážu zavřít očko i na tu homofobní pizdu Bohdalku.

Rozhodnutí nebo život (2022)

Jsem opravdu překvapená, jak byl tento film dobrý. Iolu jsem neznala, ale předvedla velmi dobrý výkon. Překvapením pro mě byl i Asa, který předvedl zde asi nejlepší výkon. A ještě více mě překvapil jeho dabér, který neřekl ani jednou slovo "peckoš", já už se tomu vždycky s přítelem směju, ten kluk to říká vždycky když někoho dabuje a zase zde bylo i stejné kombo dabérů jako v sex education a dalších. Ale zpět k filmu. Recenze zde mě už ani nepřekvapují, tolik tupců na čsfd dá automaticky odpad na všechny horory od Netflixu... Přitom hodně z nich jsou opravdu dobré, minimálně ty které jsem zatím viděla a stejně tak tento. Příběh mě bavil, po dlouhé době jsem se i bála, sice jen na začátku, překvapilo mě totiž, jak se to rychlo rozeběhlo, pak už jsem se nebála, ale aspoň chvíli, což se mi dlouho nestalo. Rozjezd tedy super, po nějaké době už to trochu vázlo, ale rychle se to napravilo a konec v topu. Žádné lekačky, ale pečlivě vybudovaná atmosféra, což u mě tedy značí kvalitní horror, lekačka za lekačkou už je dávno pasé. Nečekala jsem to, bylo to dobré, překvapivé, napínavé. Jen jedno mi vadí, je to jeden z hororů, který vás bude bavit jen na poprvé, protože je vzrušující čekat, co se bude dít. Proto doporučuji si k filmu dát něco dobrého, udělat atmosféru, nic u toho nedělat a koukat. Pro nudný večer fajn volba, jen pokud tedy nejste jeden z kritiků na čsfd, který kritizuje každý dobrý horor a pak tu je neodpovídají hodnocení. Proto dávám i pět hvězd, dala bych čtyři, ale chci to alespoň trochu vylepšit.

Predátor: Evoluce (2018)

Tohle je za mě nejlepší predátor ze všech. Film je kvalitně natočen, super zvuk, režie i herci. Nemám co vytknout, možná jen to, že to není úplně horor, ale kdo vlastně rozhoduje o tom, co je a není horor? To, že se tvůrci snažili přidat prvky komedie nebylo na škodu, zasmějete se v originále i s českým dabingem, který je též fajn. Navíc je tenhle film pro mě velká srdeční záležitost, byla jsem na něm před pěti lety na prvním větším rande s přítelem, byli jsme spolu tehdy chvíli, rande jsme si užili a film taky. Já bohužel v půlce usla, to byl trochu trapas, spala jsem až do konce a přítel si toho nevšiml, probudil mě zvuk na konci a to, že jsem usla jsem mu přiznala až po nějaké době. Film jsem si už několikrát pustila i doma a lituji jen toho, že jsem usnula a doteď nechápu proč, asi jsem byla unavená. Každopádně s přítelem jsme spolu dodnes, na horory se semnou už nedívá, ale já si je ovšem za poslední dobu fakt oblíbila, takže se na tuhle pecku asi zase mrknu.

Řbitov zviřátek (2019)

Na tento film mám takový neutrální názor, viděla jsme ho už několikrát, ale pokaždé mi přijde takový meh meh s divokým koncem a začátek je takový nudný. Jako milovnice Kinga dám asi raději šanci knize, měla jsem to zřejmě udělat jako první. Film ovšem neodsuzuji, herci mi přišli fajn a věřím, že si to svou cílovku jistě najde, zpracování jako takové je totiž kvalitní.

Česko Slovensko má talent (2010) (pořad)

Fajn pořad, ráda sem se vždy dívala a ráda se i opakovaně dívám na své oblíbence od tama.

Take me out (2017) (pořad)

Když se člověk odprostí od toho, že všechny tyhle dámy známé z jiných reality show a víme, že jsou už dávno zadané či dokonce provdané, tak je to někdy prdel.

Doktoři z Počátků (2013) (seriál)

Místy zajímavé, pár zábavných postav a situací, ale nikdy jsem to nedívala. Rozdělení Ordinace do dalšího seriálu mi smysl moc nedává.

Odvolací soud (2019) (pořad)

Méně zábavné jako soudkyně brambora a soudce barbar, ale fajn.

Soudce Alexandr (2017) (pořad)

S nadhledem, nevnímáním špatných hereckých výkonů a uvolnění je to neskutečně návyková záležitost.

Soudkyně Barbara (2015) (pořad)