• Pohádka

Centrální inteligence (2016)

Naprosto souhlasím, že kamera by mohla být lepší, souhlasím že i záporáci tady stojí za hovno a konec s Darlou je divný... Ale já Dwayna miluju, předvedl tady neskutečně dobrý výkon a s Kevinem tady fungují skvěle. Dala bych tomu třeba tři hvězdy, ale já od filmu čekala jen to, že tu bude Rock a legrace, to tu bylo, stačí mi to a více jsem nechtěla.

Popelka (2015) (pořad)

Jako náctiletá jsem to milovala a doteď mám ráda. Někdy cringe, ale to už k Barrandovu asi patří.

Křižovatky života (2013) (pořad)

Hrozný cringe, ale jsou zde hodnotné myšlenky a mezi těmi tragickými hereckými výkony se občas najde i vlaštovka. Kvalitu jistě nikdo nečeká.

Výměna manželek (2005) (pořad)

Všichni tady na to remcáte, ale minimálně houfkový knedlíky jste stejně všichni žrali, tak nevím co tu předvádíte. Na to, že tam nemají možnost nějakého osvětlení a všechno možné, tak je kamera skvělá, znělka sice stará, ale zase ikonická a skoro vždycky je také zábava. Schéma normální rodiny a sociálních případů prostě zaručeně funguje a je sranda.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Změna tvůrců prospěla, tohle je za mě úplně nejlepší díl pirátů z Karibiku. Tohle lidi buď nemusí nebo milují, já teda mám ráda i předešlé díly, ale tenhle je prostě tak skvělý. Moc se mi líbil Sam Claflin, role mu sedla a ukázal nám, že on prostě umí hrát cokoliv. Penélope Cruz naprosto fantastická, o Johhnym snad netřeba se vyjadřovat, za mě jeho nejlepší výkon ze všech. Dost mě překvapily obě mořské panny, které znám jako velmi dobré modelky, které se na plátnech jen párkrát mihly, ale ty holky to prostě umí. Mimochodem dabing Kristýny Leichtové se tam tak hodil, je úplně stejný typ jako ta herečka. Super.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Hvězda dolů za to strašidelné umělé dítě a klišém nabitý konec. Jinak je to ovšem pořád úžasné, protože je to prostě stmívání, které mám ráda.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Stmívání miluji, ale hvězda dolů za ty hrozné rádoby erotické scény ze svatební cesty a to, že je tady až moc Bella, já ji prostě nemám ráda, především tedy tu příšernou Kristen.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Plný počet už jen za to, že je to stmívání a za příběh Rosalie. Opět zkrátka úžasné.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Jednoznačně nejhorší z dosavadních pěti filmů po stránce režie a scénáře, ale zase úžasný výkon Taylora a oceňuji, že jsme zde viděli více Roberta a jeho rodinu.