Den, kdy se zastavila Země (2008)

Taková moralita, co moc nemoralizuje. Film je takový nemastný neslaný, určitě by se z daného tématu dalo vytěžit mnohem více.

Thor (2011)

Možná by mě to bavilo víc, kdyby mi bylo třináct, ale i tak se to dá zkouknout. Příběhová linie je sice úplně triviální, až jsem nevěřil. Ale jak říkám, pro mladší publikum, proč ne ;-)

TACHO (2010)

Jednou vidět stačilo a i tak nezaujalo.

Souboj Titánů (2010)

Nepochopil jsem, proč byl film vysílán jako 3D. Jako pohádka hezké, jako remake originálu ubohé.

Stáhni mě do pekla (2009)

Tak horor??? Nebo parodie na horor??? Sakrafix, u hororu se přece nesmějeme! A nejlepší stejně byly Youngovy klasické hudební motivy. Strava pro uši, mňam :-D

Terminator Salvation (2009)

Obrovské zklamání. Tohle byly akční scény s motivem terminátora pospojované horkou jehlou. Christian Bale se ke hraní nedostal, ale naopak Sam Worthington příjemně překvapil. Též si myslím, že soudtrack je kvalitnější než film a to je chyba.

Znamení (2002)

Tak tenhle film mě dostal atmosférou. Skvěle odvedená disciplína "strach z neukázaného".

Jezero smrti (2008)

Drsné a surové tak, jak to mělo být.

Kladivo na čarodějnice (1969)

Moc zajímavý film o moci a vůli jedné strany na úkor ostatních. I když nejlepší jsou stejně vstupy Lohniského, to je bez debat.