• Rodinný

Madam Web (2024)

Jako jo, Shawshank to není, ale zas takovej průser taky ne přece. Viděli jsme už horší věci ne lidičky? Úplně jsem ten "hate everywhere" nepochopila. Já filmy vždycky sledovala s tím, že od nich neočekávám nic jiného než zábavu a k tomu popcorn. Tady jsem se prostě celkem bavila a vůbec nenudila. Na hlubší myšlenky si zajděte do knihovny, furt je to jen film podle "leporela", pro děti, tak proč z toho všichni chtějí všichni osudové a existencionální drama? Pokud vás to nudilo chápu, pokud tomu vyčítáte plochost, hloupost a dětinskost,...co ste jako čekali? Prostě průměr. Za tři Clarsksonová a Johnsonová!

První znamení: Přichází satan! (2024)

Bála jsem se, že to nedopadne a ono to dopadlo. A dokonce výborně! Dala jsem si dopoledne před kinem původního Omena s Gregorym a večer skočila na "prvního" Omena. A nestačila se divit jak pěkně to navazuje a propojuje a když trochu přivřu oči, tak i funguje samo za sebe. No ale protože tu návaznost znám a nadchla mě, po příchodu domů, jsem si Omen s Gregorym dala s chutí podruhé, protože to nešlo prostě jinak. A za tak krásnej Omenovskej den, dávám ***** plných a plnotučných!

Chudáčci (2023)

Freak porno, ale božský. Emma šla očividně a na jistotu pro Oscara - neměla konkurenci.  Mám jí ráda od prvního filmu, v kterým jsem ji viděla (Zombieland).  Po La la landu, je to druhej zaslouženej plešoun a to mohla mít už tři doma, za Favoritku to dostat měla taky. To víme všichni. Yorgos asi bude její osudovej spolupachatel.

Duna: Část druhá (2024)

Přesně kvůli těmto filmům se chodí do kin. Sledovat to jinde než na obřím plátně s Dolby je hřích. Výhrady tam jsou, přece jen jsem milovnice knižní předlohy a byly tam nějaké ústupky v rámci filmového vyprávění, ale čert to vem. Ten zážitek z IMAXU je nepřenositelnej! Díky Denisi.

Napoleon (2023)

Ridley prostě umí a pan "Fénix" je moje láska. Co víc k tomu říct? Že to bude plnej počet jsem věděla už od prvního traileru a moc se těším na plnou verzi.

To se mi snad zdá (2023)

CAGE IS BACK BEJBE! Já ho prostě miluju a milovala jsem ho vždycky. Tohle se musí vidět, ať už ho máte, nebo nemáte rádi.

Aquaman a ztracené království (2023)

Tak lehce by se dalo Aquamana potopit, ale já plula na vlně pohody a prostě u toho snědla dva popcorny. James Gunn spláchl poslední zbytky Snyderova vesmíru do záchodu a pokusí se vylovit všechny ty skvělé postavy a znovupostavit DC universum. Jsem ráda, že i přes všechny ty přetáčky to drží pohromadě a pořád je to skvělá zábava na velkém plátně, James Wan je prostě frajer a zvládl ukočírovat i tuhle hrozící blamáž.

Lítá v tom (2023)

Komedie s naprosto bravurním Hádkem! Hrozně jsem se bavila. Skvělé osvěžení a zase jsem dostala něco úplně jiného a nového. Člověk si říká, že česká studnice romantické a komediální tvorby musí být už vyčerpaná a pak se objeví někdo, kdo dokáže překvapit. Navíc Kristína Svarinská je prostě kus pěkné baby. To musím jako ženská sama uznat a tiše závidět.

Krvavý Johann (2023)

Brutální brako-porno-kotletovic-řežba v centru bordelzující Prahy vs Pulp fiction duo Zach/Ployhar a patálie s mrtvolkami a kabrioletem. Odkazů na ostatní béčka, céčka až zetka z let 80tých tolik, že jsem je nedokázala ani všechny pochytat. Dolanský utržený ze řetězu, Babišová by pohledem sejmula nemrtvýho i na dálku a Vlasáková má slušnou "jan-žižkovskou" vyřídilku s palcátem. Plus od "Holého" Fausta bych ráda poslouchala před spaním Hanse Christiana Andersena. Nářez! Ano, asi to nesedne každému, a ano, chybějící budget se sem tam projeví, ale na druhou stranu...Tohle tady chybělo jako sůl a proto plně podporuji všemi pěti i deseti! Čistej guilty pleasure! Víc takových!

Big Brother (2023) (pořad)

Za tři hvězdy! A co jako? Vypíná stejně jako Božkov!