• Pohádka

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Vetřelci v tomhle díle úplně ztratili to napětí a tu hrůzu, kterou vyvolávali. Vždycky jsem říkal, že jakmile ty příšery v hororu moc ukážete, je po napětí. A přesně to se stalo tady. Nějaké záběry slušné, ale já osobně jsem se na to díval jako na odpolední oddychovku. A to je u filmu tohohle typu asi špatně. Škoda, pouze průměr a za mě 3*.

Dům voskových figurín (2005)

Začátek celkem slušný, ale pak tento film spadl to typických béčkových amerických rádoby hororových "sraček". Nejlepší scéna je ucvaknutý Elishin prstík, to se povedlo. 2* jen za ten prst.

Určitě, možná (2008)

Mám hrozně rád Ryana Reynoldse. Domnívám se, že když nebude kývat na tak těžce podprůměrné filmy, jakým byl Blade: Trinity, tak má před sebou velkou budoucnost. Poslední filmy, kde se objevil se mi moc líbily. Když se tam nemusí tvářit jako největší drsňák a hraje si, jak mu to vyhovuje, tak je to přesně pro něj. A tento film je toho důkazem. Podle mě vynikající romantická komedie. Ryan hraje uvolněně, dává filmu přesně to, co potřebuje. Nemůžu jinak než 5*, byl jsem opravdu nadšen. A Isla Fisher je velmi roztomilá...;-)

Drž hubu! (2003)

Gérard Depardieu v roli idiota se fakt povedl. To je hláška za hláškou...nakonec je vám vlastně Gérarda jako blba líto, jak už to s filmy, kde hraje někdo idiota bývá...:-) jsem rád, že konec neskončil tak, jak se trochu čekalo, ale že vše dobře dopadlo. Prostě výborná komedie z rukou francouzských tvůrců, kteří jen dokazují, že se Hollywood má kolikrát ještě co učit.

Jack Frost (1998)

Asi jsem jeden z mála, co dal tak vysoké ohodnocení. Ale myslím si, že to je příjemný film, který se hodí do vánoční atmosféry a ničím vás neurazí. Film nic nového nepřináší a nikdo to od něj nečeká. A dojemný konec. Velmi dojemný.

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Stupidita...jeden blb v masce s motorovou pilou a všichni se z toho máme jako po....? To snad ne...Vůbec jsme se nebál a přišlo mi to spíš směšné a přitažené za vlasy, jak postavy jednaly...tohle není můj šálek kávy, sorry.

Rowan Atkinson živě (1992) (TV film)

Kam se na tohle hrabe Mr. Bean, tohle je teprv sranda...byl jsem smíchy vyřízenej ještě půl hodiny po tom. Tady ukázal Rowan své nadání, Mr. Bean už je proti tomuhle jen odvárek...pokud se k tomuhle někdy dostanete, neváhejte ani minutu a pusťte si to.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Tak díky tomuhle seriálu se na horory s upírskou tématikou od té doby dívám jako na filmy pro zabití času na odpoledne. Nechápu jak to mohli pouštět v televizi v čase, kdy se na to mohli s klidem dívat malé děti, přišlo mi to občas dost drsné.

Profesionálové (1977) (seriál)

Sice už je to hodně let zpátky, co tenhle seriál spatřil světlo světa, ale nemůžu si pomoct. Má to prostě šmrnc, šťávu, akci, dobré dialogy, skvělé honičky v autech. Kdykoliv běžel seriál v televizi, hltal jsem ho. A budu ho hltat zase, až znovu poběží.

Podfukáři (2004) (seriál)

Charismatická parta, na jejichž podfuky na nabubřelé zbohatlíky radost pohledět. V tu ránu byste chtěli dělat s nimi. ;-)