• Pohádka

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Tak tenhle seriál jsem viděl teprv nedávno a zamiloval se do něj. Když nepočítám Himym, tak je to asi nejlepší sitcom za poslední léta. Z Sheldona bych brečel smíchy. "Bazinga" :-D

Zlatíčko (2004)

Skvělý herecký výkon Juda Lawa pro mě vyzdvihl tento snímek až na 4*. Vtipnou a zajímavou formou podané stokrát omleté téma jak na každého jednou dojde :-).

Návrh (2009)

Moc jsem se na tuhle komedii těšil a jsem trošku zklamaný. Nevím, co jsem čekal. Je to vtipné, zamilované, Reynolds s Bullock jsou oba skvělí, zkrátka dobré. Ale mohlo tam být něco víc, hodil by se tam nějaký ten nečekaný zvrat, něco, co nikdo předtím neočekává. Takhle to jen zapadne do dlouhé řady romantických komedií, na které si za chvíli nikdo nevzpomene. Ale na zpříjemnění večera proč ne?! :-)

Mafiáni (1990)

Nadšení. Skvělá gangsterka, která se ničeho nebojí. Bravúrní herecké výkony hlavní trojice představitelů. Pro mě lepší kousek než Kmotr. Bravo bravisimo.

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Průměrný snímek. Film nepředstavuje nic nového pod sluncem v oblasti děje a navíc se mi nelíbilo, jak to bylo natočeno, takové klipové pojetí. Herecké výkony obou protagonistů slušné, ale na to jsme u Denzela celkem zvyklí ne?! Prostě neurazí, ale celkově těžký průměr.

Stmívání (2008)

Prvních pár minut mě celkem bavilo a čekal jsem, co z toho vyleze. Nechtěl jsem číst dopředu komentáře zdejších uživatelů, abych si dopředu neudělal o filmu obrázek. Stejně jsem se jednomu přečtení neubránil. Ale to mi nezabránilo v tom udělat si na film vlastní názor. Slátanina. Čekal jsem alespoň trošku hororu. Nic. Prostě Danielle Steelová kombinovaná s pár díly Buffy, přemožitelky upírů (soudím tak podle toho, jak se upír zamiluje do lidské bytosti). A i když musím říct, že Robert Pattinson nezahrál špatně, celkové hodnocení nemůžu zvednout. Kolik já slyšel ohlasů, jak je Edward úžasnej....jednoznačně film pro dámskou část populace...

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Akční, krvavé, místy nechutné, vtipné, bizardní...ale já se moc bavil...i když je fakt, že jsem se hlavně smál, o nějakém mrazení v zádech nemůže být u tohoto snímku ani řeč. Ale o to tu asi ani nikdy nešlo...:-)

Miluji tě k sežrání (2005)

Pohodovka na dlouhé noční večery, nejlépe o Vánocích. Už jsem to někdy psal, ale Ryan Reynolds je můj oblíbený herec a takovéhle filmy on prostě umí...:-) A Amy Smart je zatraceně k nakousnutí...

Auta (2006)

Jako jo, bylo to dobré. Ale čekal jsem výborné...nějak mi tam chybělo víc vtipu, trochu možná lepší animace, víc plastiky...pěkné 4 *, ale měli kluci namále.

Vetřelci vs. Predátor 2 (2007)

Jestli chcete vidět krev, nějaké nechutné scény a jak se vytráci většina filmových tabu, mrkněte se na tenhle film.