Ta dívka z fotky (2022)

koukám jak ten baset, ale nedivím se, země svobody a také země s největším počtem sériových vrahů a obdobných případů které do nás teď hrne netfl, jestli je toto cena za pomíjivou svobodu, nejsem si jist

Dravci (1999)

nádhera a to jako fakt, herecký koncert pro dva výborný  pány hece, nejvíc mně dostal ten hudební doprovod, to je prostě nášleh jako kráva, atmosféru krásně dotváří i přírodní scenérie, jo to je prostě tak, 5/90%

Pobřežní hlídka (2017) odpad!

ze seriálu jsem viděl asi dva díly, nikdy ne celý, a to byl řádná kravina, tohle to ale předčilo, tohle te slátanina na xtou, v čele s efronem tím ichtylem, hnus

Stvořitel (2023)

A.I., pro genderovou vyváženost, samo démo pro pro nás starý páky to není, hodně mi to připomělo film z roku 2001, scénář asi okopírován, co je na tomto filmu pro mně to nejhorší, nudáááá táhnoucí se dvě hodiny, jednu za myšlenku

Divočina (2014)

no z  tý pravý bloncky se herečka párexelán, perfektní film s nádhernou přírodou, klobouček

Walk the Line (2005)

hercký koncert reese a phoenixe, o nejlepším zpěváku country co kdy aspoň podle mně žil

Sok (2023) odpad!

to se scánárista se zbytkem štábu sjeli po LSD a upatlali tenhle, prej sci-fi snímek, je to cílený na určitý typ lidí, ale já jsem trpěl, tohle fakt né, a přotom oba aktéři už ukázali, že hrát umí, 0%

Evropské kmeny (2021) (seriál)

ROZJEZD NIC MOC ALE POSTUPNĚ TO GRADUJE, jo dalo se na to dívat

Outlast (2023) (pořad) odpad!

neskutečný sra..., reality s kamerou, a ty kecy, fuj tajbl