A-Team: Poslední mise (2010)

Akční komedie je pro mě většinou smrtelná kombinace. U A-Teamu mi však komedie spojená s akcí zas tak nevadila, ba naopak celkem mi to i sedělo. I když zápletka jako taková mi přišla celkem o ničem a bez jakéhokoliv většího nápadu, musím říct že to ty skvěle zvládnuté scény to vcelku dobře vyvážily. Především scéna s "létejícím" tankem pro mě byla nezapomenutelná.

Zkažená siesta (2012) (amatérský film)

Trošku mi tam chyběla taková ta patina starého filmu, obraz byl jednoduše moc čistý a celkově to působilo jako moc "HD". Jinak je vidět, že si s tím autoři dali určitě práci a to se cení.

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Když oni jsou tam na sebe všichni tak hodní! Teď už bych se na to asi nedíval, ale dřív se mi to opravdu líbilo.

Národ zbraní (2005)

Ač se jedná o dokument velmi zajímavý, moc informací se z něj nedozvíme. Ale musím uznat, že dopoledne strávené s rodinou spojené s grilováním hamburgerů a střílení ze zbraní na terče mě vážně pobavilo. Američani.. Zajímavé mi přišlo i to, jak tam nějáký černoch úplně otevřeně mluvil o tom, jak střílel z jedoucího auta na lidi. Určitě stojí za to se na tento dokument podívat.

3-iron (2004)

Vždy, když se chystám pustit si nějaký snímek z Korejské produkce, už dopředu vím, že mě čeká nějáký zvláštní a především originální zážitek. A ani tento film nebyl výjimkou. 3 Iron mě jen utvrzuje v tom, že když je dobrý scénář, režisér a herci především, tak ani mnoha slov není zapotřebí. Toto je romantika podaná tím nejprůzračnějším způsobem a přitom stačilo tak málo.

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

I když se to vlastně celé točí jen kolem Charlieho a jeho známostí, tak se jedná o vcelku dost zábavný a pohodový seriál. Žádné velké výbuchy smíchu se sice většinou nekonají, zato si u toho vždycky výborně odpočinu.

Ženy sobě (2011)

Komedie tohoto typu mi většinou příjdou k nerozeznání. U téhle jsem však přinejmenším nenudil a dokonce se i párkrát zasmál. I když některé scény byly vyloženě buranské, vždy se držely na pomyslné hraně snesitelnosti - ano mám na mysli například záchodovou scénu, kde naštěstí režisér nazacházel až tak do detailu. Ženské role byly příjemné a dobře se na ně koukalo, z těch mužských mě potěšila zejména role Chris O'Downa.

Bejvalek se nezbavíš (2009)

Nevím proč, ale ten Matthew McConaughey je mi velmi nesympatický a výjimkou nebyl ani tento snímek. Moje nesympatie vůči hlavnímu hradinovi však vyvážila moje oblíbenkyně Emma Stone. Celkově se film tváří dost originálně a originální momenty se tam opravdu i najdou. Jako celek však ničím novým nepřekvapí, ale ani ničím neurazí.

B*A*T*M*A*N (2011) (amatérský film)

Nehodnotitelné a jak již bylo řečeno - nemá to tu co dělat.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Velmi nevyvážené, jako celek však tento cyklus předčí mnoho českých filmů posledních let.