• Fantasy

Podfukářky (2019)

Addison servíruje velmi vleklou nudu. Wilson má pár zajímavých grimas ale jinak jede na hraně trapnosti. Hathaway hraje hodně falešně. Celé to pak působí jako otravný herpes. 4/10

Luca (2021)

Animák o poctivém sucho-mořském přátelství dvou dospívajících kamarádů. Luca a Albert tropí klukovské lumpárny jak ze staré školy. Příběh tak neskutečně srší letní energií z malebné Itálie. Nechybí pocity, vtipné hlášky a klasické pixarovské srdíčko. Závěr má krásně lidské poselství v tom, že netřeba odsuzovat někoho, kdo se něčím odlišuje od většiny. 7/10

Lid versus Larry Flynt (1996)

Formanův příběh o svobodně pruderní Ameriky. Larry Flynt jako naprostý zvrhlý ďábel v očích křesťanů. Má to výborný životopisný rozjezd ale po atentátu na něj, film ztrácí tempo a už se to jen tak pitvoří dokola jedním případem. Woody Harrelson je výborný s jeho arogantními hláškami ale škoda, že se to příběhově nestačí nikam posunout. Courtny Love zahrála velmi zdařile feťáckou trosku. Edward Norton dostal skvělé dialogy. Limity opravdové americké demokracie tady dostávají pěkně na frak. 7/10

Like House 2 (2021) (pořad) odpad!

Like hnus vol.2 Bizarnost a trapnost televize Prima se pomalu prokopává do Austrálie. 0/10

Největší flám s Jiřinou Bohdalovou (2021) (pořad) odpad!

Kdybych si dal na hlavu kastrol a rozběhl se pět krát proti zdi, tak mě bude hlava bolet stejně jako po tomhle flámu. Česká televize vystrojila paní Bohdalové velkou narozeninovou párty z peněz daňových poplatníků. Na které nesmí chybět výběr celebrit za zenitem. Prostě „devadesátkové“ výtvory už nikoho nebaví. 0/10

7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Talk-show na snesitelné úrovni. Honza Dědek patří k těm příjemnějším moderátorům. Na rozdíl od konkurence z něj nesrší vlezlost arogance. Záleží na výběru hostů. Zábava je to nestrojená a pokec bez stresu jako jen tak někde u vína. 6/10

Tábor tygrů (2000)

"Můj táta vždycky říkal, že armáda dělá z kluků muže. Problém je v tom, že nikdy nevíte, ze kterých kluků.." Joel Schumacher přináší válečné drama, které není o krvavých přestřelkách ale o vzájemných vztazích a pocitech vojáků. Krutá ukázka výcviku v 70. letech americké armády. Farrellova vycházející herecká hvězda letí vzhůru při ztvárnění frajírka Bozze. Ostatní herecké obsazení je kvalitní.  Přesto se tady dost tlačí na pilu a některé scény nepůsobí moc věrohodně. 7/10

Michal David 50 - Mejdan roku (2010) (koncert) odpad!

Cééééčka já sbírám céčka. Mega disko-opus, kterým Nova opruzuje už jedenáctým rokem diváky vždy v noci po odpočtu Nového Roku. Estradáda dýdžeje Majkla Dejvida je hodna kolotočovému vystoupení. 0/10

Triple 9 (2016)

Přímočará krimi z prohnilého policejního prostředí. Partička zkorumpovaných poldů jede vlastní ligu. Hillcoat vsází na špinavou atmosféru Atlanty a drsné metody gangů v jejich nelegálních činnostech. Kvalitní obsazení herců, krvavé akční scény, solidní tempo i zvraty v příběhu. Největší porci si ukousli zaslouženě pohodový Casey Affleck a Woody Harrelson. Kód 999, tak značí velmi kvalitní podívanou. 7/10

Nečum na mě show (2021) (pořad) odpad!

Je až k nevíře, na jakou úroveň demence je schopna TV Prima ještě zajít. 0/10