Veterán (2020) (TV film)

Myslím, že vypnout by měli na nějakou dobu pana Hřebejka. Třeba zavzpomíná a začne točit jako před dvaceti lety.

Vysoká hra (2020) (TV film)

Smutný, výborně natočený dokument ...

Stockholmský syndrom (2020) (TV film)

Prvním dílem velmi kvalitně rozehráno, ale druhý díl poslal celkový dojem do průměru. Kdy už se u nás objeví scenárista, který zvládne dobrý námět nepokazit? (4+2=6):2=3

The First (2018) (seriál)

Díly pod taktovkou Agnieszky Holland byly výborný ... pak to šlo do kopru. Ale muzika a Sean super.

Godzilla II Král monster (2019)

Ještě větší blbost než jsme čekali. Ze "studijních důvodů" jsem dokoukal, ale fakt to bylo na hraně :) .... Co to je za módu vrazit skoro 200 milionů do béčkovýho filmu?

Černobyl (2019) (seriál)

Když vám pět hodin běhá mráz po zádech ... Pro mě jednoznačně největší zážitek u obrazovky za hodně let.

Bez jištění na El Capitan (2018)

U dokumentů je to s nižším hodnocením těžký. Určitě to v tomhle případě není ohodnocení sportovního výkonu (bezpochyby naprosto mimořádného). Jenom to filmové zpracování mohlo být dle mého s méně nudnými pasážemi

Vodník (2019) (seriál)

Já teda nevím co hulí pan Tauš (ať už sám nebo s někým v ČT), ale tenhle "styl" je téměř nekoukatelnej. Stejně jako u Modrých stínů se pokouší o nějaký umění nebo co, ale to prostě v kriminálkách nefunguje. Na hodně místech jsem se smál použitým "režijním záměrům" a to by se v případu rozřezanýho mimina stávat nemělo.

Psí domov (2019)

Po výborném "Psím poslání" je tenhle pohled do psího života velké zklamaní. Tedy pro mě. Jako film čistě pro děti to asi funguje.

Spider-Man: Paralelní světy (2018)

Zrodila se hvězda. Animované filmy dostaly novou kategorii - živý komiks. Pro fanoušky je to balzám od chvíle co komiksový svět hrdinů dobyl Hollywood. Pokud se producenti rozhodnou tímhle způsobem zpracovat i další postavy Stanova universa, je na co se těšit.