• Pohádka

Jak vyrobit vraha - Série 2 (2018) (série)

Možná měli soudu přehrát Brandonovy telefonáty z vězení a ten kluk už by byl venku. Jestli řeší při zmínce, že půjde po 10 letech ven, rozteklou zmrzlinu, nebo jestli tam nechat domino, tak je to fakt pablb, kterej u toho výslechu opravdu nevěděl, která bije...prostě prototyp vraha a znasilnovace...Doufám že bude i trojka a skončí happyendem, i když u Averyho už ve spravedlnost moc nevěřím...jo a ta právnička je hustej profík, rozmetala jim vlastně všechny důkazy, bohužel stačí jedna omezená nebo státem vedená loutka soudkyně a případ se nehne

Váhavý střelec (1956)

první českej noire film, doslova....je strašně tmavej, to v tý době už neměli filmaři lampy?

Klíč (1971)

To jako mysleli vážně, že by někdo s klíčem obíhal Prahu a zkoušel, jestli mu půjdou otevřít dveře? Pochopil bych tuhle zápletku někde na vesnici, ale implantovat tuhle geniální patrací metodu na Prahu? Plus oslava Lenina a nezbytný pošpinění atentátu, 30% za přesvědčivý nácky, jinak rudý špatný

Homolka a tobolka (1972)

nesmrtelný hlášky nesmrtelnejch Homolků plus výbornej Hrzán=100% Prosím Vás netykejte mi já to fakt nemám rád. Kdo TI tyká???

King Skate (2018)

úžasnej dokument o partě skejtáků, kteří se díky skateboardu cejtili svobodně i v tý zkurvený nesvobodný době...výbornej střih a skvěle vybraná hudba, Načeva na konci mě roztřelila úplně...

Hospoda (1996) (seriál)

místo zpráv dobrý

Stupně poražených (1988)

Štěpnička nepatří zrovna mezi mý favority, ale tady dal toho trenéra s stbáckejma metodama na jedničku

Chobotnice z II. patra (1986)

Polák s Hofmanem zase čarovali a vznikla z toho dneska už klasika o chobotničkách...

Velké dobrodružství Čtyřlístku (2019)

Jako velkej fanda Ctyřlístku jsem se i docela těšil, ale už to prostě není vono...to co dřív fungovalo dneska dře, Němeček by měl jen kreslit, na psaní by si měl najít nějakou novou Ljubu Štíplovou. Byl to takovej pel mel, u třetího příběhu už jsem klimbal a u čtvrtýho usnul definitivně...3 hvědy dávám jen za svýho synka a jeho kamaráda, kterejm se to docela líbilo a to je asi hlavní

Tchán (1979)

O 4 roky starší Broda hraje tchána Bláhovi)