Homunculus

• Japonsko ホムンクルス
Drama / Fantasy / Mysteriózní / Thriller
Japonsko, 2021, 115 min

Bezdomovec, který ztratil paměť, získá po experimentálním lékařském zákroku schopnost vidět skrytá lidská traumata. Představy se mu ale začnou míchat s realitou. (Netflix)

moviefreak

Škoda tej japonskej televíznej (odfláknutej alebo lacnej?) produkcie. Lebo príbeh bol naozaj zaujímavý a stačilo naozaj málo aby se dostali niečo kvalitnejšie. Možno nejaký US remake? ()

Arsenal83

Mne sa tiež začala miešať predstava s realitou a to som bez lekárskeho zákroku a bezdomovec len podľa občianskeho. Film zaiste nie je určený pre každého a pre našu kultúru to platí ešte menej. Bežne som zvyknutý, že z krajín ďalekého východu prichádza slušnosť a veľmi kvalitné filmy hodné adaptácie. Toto nebude ten prípad. Homunculus je pomätené fantasy založené na mange, požadujúce predstavivosť a možno aj vlastnú skúsenosť s psychickou traumou. ()

jethrotull odpad!

Absolutny odpad a psycho debilita !!! Tak nieco dementne som roky nevidel. S nasadenim vlastneho zdravia som to dopozeral,ale aj tak som nic z toho co tym chcel autor a reziser povedat nepochopil. Absolutne zbytocny film. ()