Auto moto svět

Publicistický
Česko, 2021, 26 min

David Král

Účinkují:

Ondřej Chamilla (moderátor), Jakub Rejlek (moderátor), Radek Vrtal (moderátor)

Novinky motoristického světa, praktické rady a doporučení i nostalgie automobilů našich otců a dědečků. To vše v novém pořadu nejen pro současné řidičky a řidiče... Rady a informace. To je základní motto nového magazínu o automobilech a světě kolem nich. Objektivní testy, tipy a triky, pohledy do zákulisí. Nejen benzínovým nadšencům, ale i vyznavačům moderní palubní elektroniky nabízí pořad vhled do současnosti motoristického dění, vždy ale z pohledu českého řidiče, jeho potřeb a možností. (Česká televize)

Vančura

Když jsem na to teď náhodou narazil v telce, s údivem jsem zjistil, že se tam vyskytují 2 chlapci z mé oblíbené Garáže (která podle všeho dávno skončila, jen se ta informace ke mně dostala až teď kvůli tomu, že moje ochota věnovat pozornost klasickému lineárnímu vysílání klesla postupem času takřka na nulu, paradoxně včetně mých oblíbených pořadů), a k tomu jim zdatně pomáhá třetí týpek, který je pro změnu z primáckého Autosalonu (který mě sice taky baví, ale do jisté míry mi vždy přišel nesnesitelný tou prolezlostí product placementem), a protože mám všechny 3 v oblibě, nepřekvapivě mě výsledek jejich práce hodně baví, a tak soudím, že toto je aktuálně nejlepší formát tohoto druhu na českých obrazovkách, a líbí se mi tak moc, že jsem překonal svůj odpor k iVysílání a dokoukávám zpětně starší díly od 5.6. k dnešku, a fakt mi každý přijde tak dobrý, až to není možné. Bravo chlapci, fandím a těším se na na nové díly, a doufám, že vám to vydrží co nejdýl. ()