Ve 12. století svedla skupina rytířů boj s velkým drakem, který byl nakonec pohřben pod sutinami zřícené jeskyně. Jeho pozůstatky jsou objeveny současnými vědci, kteří se ho pod vedením profesora Dracovitche snaží ve velké podzemní laboratoři oživit pomocí klonování. Podaří se jim to, právě když do služby nastupuje nový šéf ostrahy Carver, jenže drak rozhodně nepatří k poslušným domácím mazlíčkům, takže má Carver brzy plné ruce práce. Drak totiž uprchne, a poté co přes veškerou snahu ochranky zlikviduje většinu osazenstva laboratoře, unikne na povrch. Carver ho pronásleduje, odhodlán zničit ho dřív, než ohrozí i zbytek lidstva. (oficiální text distributora)

HMTD

Už od začátku je vidět že scénář psal idiot, postavy se chovají nelogicky, celkově by nic takového nemělo vzniknout pokud by někdo vzal v úvahu jak to skutečně při podobných výzkumech vypadá,jedno plus je že samotný počátek klonování je pojatý celkem reálně, ale to by zvládlo popsat i desetileté dítě které sleduje TV zprávy. Osobně se divím že se na něco takového vynakládají peníze, vždyť stačilo scenář trochu upravit a mohlo to být celkem slušné za stejné prachy. ()

Elles

Něco naprosto hroznýho.....Drak vypadal hůř než ze hry Pacman.Nechutně digitání.Závěrečný pokus o to že si přeživší hrdinové vyjdou na rande taky nezabral.Celou dobu ze sebou neprohodí ani slovo pak posledních 5 min se začnou konečně bavit,spadnou z vrtulníkem a potom co jim zhebnou všichni kolegové jdou s úsměvem na rande..... Jedinou hvězdu jsem našel aspoň za to maličké napětí. ()

looc odpad!

Nafukovací drak z pouti posetý šupinami, kulaté kameny z modelíny a šéf ochranky, který se vydal vždy se členem, kterého čekala umělá kusadla draka. Ztráta času. 0% ()

Jinrey-1 odpad!

I když jsem měl chuť to vypnout, tak jsem ten hnus dokoukal. Drak je velmi špatně animovaný a herci mě tak nějak nepřesvědčili. Kdybych měl s takovou partou bojovat proti té potvoře, prvně se zbavím party jejich použitím jako návnady k útěku. To asi k mizernému obsazení. A co se týče filmu? Na podpal do krbu dobrej. Pokud je v DVD obalu, jako podložka pod nakloněnou skříň sedne perfektně. Odpad :) ()

D3NJI odpad!

Tak, a řekněte mi, proč byl tenhle film natočen? Jaký důvod měli rejža a scénárista k natočení téhle sračky? Vezmu to od začátku: První scéna stará 1000 let: proč ne, trošku historie na začátek s dojmem rozluštěí původu dračí DNA... Tedy vlastně ne, pár Templářů (nebo co to bylo za smečku) zaútočilo na digitálně nevěrohodného padráčka, kterému neublíží nic, jenom tak si hezky řve, zvrací ohýnek a pak na něj spadla skála, konec scény. Další scéna je v "imaginárním" vrtulníku(ano, asi nebyl rozpoet tak velký, aby si půjčili vrtulník na jeden 2 dny) a vzadu sedí chlápek, na první dojem psychopatický, nevyrovaný a duševně chorý držící kufřík s obsahem DNA nebo kosti (už nevím co v tom měl) s jehož původem se nezmínil ani slovo, takže tím se vracím k první scéně: Bylo to z toho zasypaného dráčka, nebo zase jiného... V té samé scéně už hned ten namachrovaný všeználkovský trouba odhalí záplatku, klonování (jen tak pro zajímavost, jak se ten blboun o tom mohl dozvědět? Jasně, četl papíry o nákladu a hned ho napadlo klonování...). Další věc, která mě do půlky filmu tak sr*la, dělení obrazu a nesmyslná manipulace s ním. Co to má jako doprd*le být? K čemu mi je 6 miniobrazů když stihnu koukat jen na jeden? Proč to neustálé natahování, rozdvojování, do tak laciného a nudného filmu se to nehodí a vůbec to nemá smysl. Další věc: Přemudrovaný hlavní hrdina. Vím že je to superman, ale proč se chová jako namachrovaný, hrdina který ze sebe dělá kapitána Týmu Prdloši přitom ví o tom všem nejmíň. Seká ruky na potkání, chrlí jednu sračku z huby za druhou... prostě to ne. Také se hodně šetřilo při scénou s drakem který běží v chodbě do zatáčky, ta scéna tam je tak 7x, ne-li více krát. Prostě tenhle film je taková sr*čka, že když porovnáte jakýkoliv film, vždy tenhle v duelu prohraje. Přehnaně digitální drak, debilní hlášky, debilní příběh, debilní konec, debilní film a deilní režisesr!!!! Tomu filmu dávám 5 hvězdiček, ale jen mezi slovem ODPAD *O*D*P*A*D ()