Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál)

• Československo

Kdo to hodil, pánové

(Československo)

Hey, Mister, let's play

Who threw that, gentlemen?

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1965–1973

Komentáře uživatele Gemini k tomuto TV seriálu

Sice jsem měl už od dětství pochybnosti o tom, že by se ten malý trouba nechával tak setrvale využívat tím větším manipulativním podrazákem, sobcem a - když nebylo po jeho - sabotérem (v dětství jsem tomu samozřejmě říkal jinak;)), ale co naplat, díly ve kterých táhnou za jeden provaz jsou dokonalé. Pan Pojar svými několika výtvarně svébytnými postupy vytvořil za pomoci hlasů pana Deyla a později pana Filipovského úžasně imaginativní zábavu nejen pro děti. A hudba, samozřejmě hlavně titulková skladba, Wiliama Bukového je nezaměnitelná. Tedy byla, do doby než ji ukořistila nejmenovaná půjčovací - podle způsobu prezentace svých produktů - v podstatě charitativní organizace:P Plnou palbu medvědům dát nemůžu, ale klasika to nepochybně je. 80%(25.1.2015)

Tohle je špičková zábava nejen pro děti, takový ekvivalent dnešních Teletubbies:). Klasika českého (respektive československého) animovaného filmu...(28.1.2003)

Nekomplikované a přátelské pokračování cyklu o "medvědech od Kolína", které odhaluje odvěkou pravdu, že ženské, a zejména kočky, jsou proradné plemeno:) A že svorně dělají z chlapů voly, tedy pardon, bůvoly;) Tady se naštěstí nedočkáte chytrostí jako "a co jako, však to dělal dobrovolně, nic mu neslíbila" a tak, přece jen je to pro děti, že:) 80%(15.2.2015)

Američani mají Toma a Jerryho (mimo jiné, samozřejmě), my máme dva pány medvědy (mimo jiné, samozřejmě:))))(23.4.2003)

"Nač se trápit, nač se rmoutit, když si můžem fousy kroutit!" S důrazem na "fousy", jak to uměl jen pan Filipovský. Medvědí komedie se vším, co k ní patří. Respektive k nim - páně Pojarovým medvědům od Kolína;) 80%(15.2.2015)