poster

Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál)

 • Československo

  Kdo to hodil, pánové

  (Československo)
 • anglický

  Hey, Mister, let's play

 • anglický

  Who threw that, gentlemen?

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1965–1973

(další profese)

Komentáře uživatele Gemini k tomuto TV seriálu

 • Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál) (1965)
  ****

  Sice jsem měl už od dětství pochybnosti o tom, že by se ten malý trouba nechával tak setrvale využívat tím větším manipulativním podrazákem, sobcem a - když nebylo po jeho - sabotérem (v dětství jsem tomu samozřejmě říkal jinak;)), ale co naplat, díly ve kterých táhnou za jeden provaz jsou dokonalé. Pan Pojar svými několika výtvarně svébytnými postupy vytvořil za pomoci hlasů pana Deyla a později pana Filipovského úžasně imaginativní zábavu nejen pro děti. A hudba, samozřejmě hlavně titulková skladba, Wiliama Bukového je nezaměnitelná. Tedy byla, do doby než ji ukořistila nejmenovaná půjčovací - podle způsobu prezentace svých produktů - v podstatě charitativní organizace:P Plnou palbu medvědům dát nemůžu, ale klasika to nepochybně je. 80%(25.1.2015)

 • K princeznám se nečuchá (S01E03) (epizoda) (1965)
  ****

  Tohle je špičková zábava nejen pro děti, takový ekvivalent dnešních Teletubbies:). Klasika českého (respektive československého) animovaného filmu...(28.1.2003)

 • O pardálu, který voněl (S02E03) (epizoda) (1971)
  ****

  Nekomplikované a přátelské pokračování cyklu o "medvědech od Kolína", které odhaluje odvěkou pravdu, že ženské, a zejména kočky, jsou proradné plemeno:) A že svorně dělají z chlapů voly, tedy pardon, bůvoly;) Tady se naštěstí nedočkáte chytrostí jako "a co jako, však to dělal dobrovolně, nic mu neslíbila" a tak, přece jen je to pro děti, že:) 80%(15.2.2015)

 • A neříkej mi Vašíku (S02E04) (epizoda) (1972)
  ****

  Američani mají Toma a Jerryho (mimo jiné, samozřejmě), my máme dva pány medvědy (mimo jiné, samozřejmě:))))(23.4.2003)

 • Nazdar, kedlubny! (S02E05) (epizoda) (1973)
  ****

  "Nač se trápit, nač se rmoutit, když si můžem fousy kroutit!" S důrazem na "fousy", jak to uměl jen pan Filipovský. Medvědí komedie se vším, co k ní patří. Respektive k nim - páně Pojarovým medvědům od Kolína;) 80%(15.2.2015)