Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál)

• Československo

Kdo to hodil, pánové

(Československo)

Hey, Mister, let's play

Who threw that, gentlemen?

Animovaný / Komedie / Rodinný

Československo, 1965–1973

Komentáře uživatele h0n24 k tomuto TV seriálu

• Pojďte pane, budeme si hrát (TV seriál) (1965)

Nikdy mě řada "pojďte si hrát" nechytla. Přišla mi podobně hloupá jako "dnešní" teletubbies. Prostá. Do výšin vyhoněná kvalitní reklamou. Vsadím se, kdyby se záměrně necpala do tehdejších kin jako "předfilmy", pravděpodpbně by dnes o tuto sérii málokdo zavadil.(11.6.2013)

• Potkali se u Kolína (S01E01) (epizoda) (1965)

Nikdy mě řada "pojďte si hrát" nechytla. Přišla mi podobně hloupá jako "dnešní" teletubbies. Prostá. Do výšin vyhoněná kvalitní reklamou. Vsadím se, kdyby se záměrně necpala do tehdejších kin jako "předfilmy", pravděpodobně by dnes o tuto sérii málokdo zavadil.(11.6.2013)

• Jak jeli k vodě (S01E02) (epizoda) (1965)

• K princeznám se nečuchá (S01E03) (epizoda) (1965)

• Jak jedli vtipnou kaši (S01E04) (epizoda) (1966)

• Držte si klobouk (S01E05) (epizoda) (1966)

• Jak šli spát (S01E06) (epizoda) (1967)

• Co to bouchlo? (S02E01) (epizoda) (1970)

• Psí kusy (S02E02) (epizoda) (1971)

• O pardálu, který voněl (S02E03) (epizoda) (1971)

• A neříkej mi Vašíku (S02E04) (epizoda) (1972)

• Nazdar, kedlubny! (S02E05) (epizoda) (1973)