Agenten kennen keine Tränen

• Izrael Kesher Ha'Uranium (více)
všechny plakáty

Akční film o neznámé teroristické organizaci pokoušející se získat materiál pro výrobu nukleární bomby a o izraelské tajné službě snažící se tomu zabránit. Izraelský agent a jeho přítel, italský voják, jsou vysláni teroristickou buňku sledovat a jít po ní po celé Evopě. Tato dvojka rychle dostane krásnou spolupracovnici do teroristické skupiny a s její pomocí usiluje ztracený nukleární materiál vystopovat. (Karlos80)

Karlos80

Německo/Italská záležitost co do výroby, jinak podle mě naprosto parádní akční/špionážní/dobrodružný snímek kde o akci, nekonečné honičky a přestřelky mezi pevninou a mořem není opravdu nouze. Filmovalo se navíc v opravdu atraktivních lokalitách (scenérie je úžasná) pomalu napříč celým světem a i ty přidají na celkové atraktivitě snímku. V kupce, děj film u je určitě zajímavý a svým způsobem přeběhl i svou dobu, zaobírá se totiž myšlenkou terorismu, kdy teroristé se snaží získat radioaktivní materiál pro jaderné zbraně, v hlavní roli se zde objeví stále okouzlující a pro ženy jistě atraktivním Fabio Testi, jako tajný agent (který pracuje pro Izraelce) společně s jeho parťákem žoldákem Dayanem, oba vytvoří opravdu dynamické duo, které se snaží tento syndikát zastavit, ve filmu mezi oběma muži dojde i k mnoha komickým situacím. Honička v motorovém člunu v Benátkách, a posledních 30 minut na parníku, opravdu stály za to a patří k tomu nejlepšímu z celého filmu. Moje pozornost se už od začátku soustředila ale ke krásné švédské herečce Janet Agren (sama tu pak ukázala na kousek i kus svého fešného těla ve spodním prádle), která si v italském filmu, dokonce i v pár eurocrimi už objevila (s tímto v celkem 5-ti), zde ji to alespoň na chvíli v páru s Febiem moc slušelo, škoda že tak rychle a pro mě naprosto nečekaně zmizela ze scény. Zapomenutý snímek ale dobré, vtipné a hlavně vzrušující dobrodružství, při kterém se nudit určitě nebudete. Natočit to amíci, tak je z toho možná dokonce skvělá Bondovka. Vřele doporučuji! ()