Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

vimluk_CZ

Uff, tak tohle bylo silný kafíčko. Líbí se mi vcelku rychlý nástup akce a vcelku překvapivě to i první půlku filmu odsýpá a říkal jsem si, že je to vcelku fajn. Ale pak se dostaneme do druhého aktu děje a Proboha - co to jako bylo? Co minuta, to obrovský nesmysl - pro jistotu ještě větší než ten předchozí. Scénárista si asi řekl, že největší twist filmu bude, že tam žádný twist ani nedá (což se alespoň ve většině béčkových filmů snaží) a tak nějak mi připadalo, že ho vlastně psalo nějaké třeba 12ti leté dítě... Konec je totální bullshit a vlastně jsem se přistihl, že od půlky filmu fandím spíše "záporákům". Bohužel se nejedná o akční Netflix překvapení, jako bylo třeba Extraction. ()

Dak25

Přijde mi to jako Přepadení v Pacifiku kombinované se Skálou. Jen mi je divné že neobsadily Afroameričanku, ta by tomu teprve dodala koule. A teď vážně. I na mě strašně předvídatelné a hloupé. Spojler!! Poslední scéna kdy kapitánka bez ruky dobije superpadoucha už na mě byla vážně moc. Možná by měl Netflix přestat být tak korektní a filmy by se začaly líbit více lidem. ()

McGuffin

Americké rakety Interceptor jsou schopné zasáhnout a zneškodnit ruské jaderné rakety vystřelené na Spojené státy. Protože gauneři chtějí v Rusku ukradené jaderné střely na Ameriku odpálit, musí se také zmocnit jediné zbývající základny Interceptor v Tichém oceánu, která může jejich misi zneškodnit. Kde narazí na odhodlanou a statečnou důstojníci, která jim základnu a Spojené státy jen tak mýrnyxdýrnyx určitě nevydá. A přesně o ní a jejím úsilí je scénář též režírujících Stuarta Beattie a Matthewa Reillye. P.S. To je zpráva o téměř celém příběhu, ne o filmu z něj. MacGuffin ()

DavHav

Po příběhové stránce je to hrozně, hrozně hloupé a chvílemi to působí spíše jako feministická agitka, ve které jsou muži chlípní, slabí, hloupí a neumí střílet, zatímco hlavní hrďka je mlátí, střílí a kope do rozkroku. Na tři hvězdy to vytahuje určitá hravost akčních scén, snaha šéfpadoucha nebýt tuctovým šéfpadouchem a fakt, že se filmovou kvalitou stále pohybujeme vysoko nad běžnými Segalovkami. Takže zatímco lehký hemoragický ictus při sledování logických lapsů hrozit může, z očí krvácet nebudete. Zajímavým pomrknutím je poslední výstřel - že by provázanost světa s Extraction? ()

Karzelek

Někde jsem četl, že když člověk vypne mozek tak si to prý užije.. Povypínal jsem postupně všechno kromě prstů na levé noze a ani hovno.. ()

cenitel

Kdo by tohle dokázal ručkovat jednou rukou. Viděl jsem už spousta borců na živo při různých opicích hrách a dovednostech a to jsou ty největší esa. Ale tohle žádná ženská nedá. Totální úlet. Spousta záběrů postrádající logiku. Samozřejmě už jen ta délka filmu napovídala o kvalitě snímku. 2hvezdy dávám zřídka, ale dát 3? To bych dost křivdil těm, co 3 opravdu si zasloužily. Kombinace prvkuz z různých ackovych filmu. Proč točí takové rychlokvašky, místo pořádných filmu. Tohle už nikdy nechcete vidět. Stejně jak ty seriály. Netflix se řítí do sraček... Raději méně filmu a kvalitních než tato jejich výroba, co natočíte během měsíce, rychle sestříháte a upravíte na zeleném plátně. Zklamání, čekal jsem trochu lepší... ()

Marrakech86

Příběh: obrana USA je závislá na dvě vojenské stanice, které zachytávají případné rakety od nepřátelů. Jedna stanice je během chvíle obsazené žoldáky, kteří nenachází žádný odpor z řad profesionálních vojáků, na stanici je totiž jen pár vojáčků :)  Druhá stanice je ovšem oříšek, protože je tam armádní kapitánka, která zažila spousty křiv ve své kariéře u armády, postaví se jim a zvítězí a stane se miláčkem USA :) Jednou a dost, díky ()

freebob odpad!

Tak tady Netflix šlápl hodně vedle.Nevim koho napadlo udělat akční hvězdu z Elsy Pataky a ještě k tomu okopírovat koncept Die Hard nebo Under Siege.Film jsem vypnul po půlhodině takže se trochu hodnotit stydím,ale vím určitě, že bych se dalším sledováním trápil a to mám akční filmy moc rád. ()

icanjan

Díval jsem na na českou verzi a paradoxně mě na filmu nejvíc vadil hlas Lucky Vondráčkové při dabingu. Ve filmu použity všechny klišé co existují. ()

Contti

Film akční, jako každý takový film přebuzený akcemi, plný uvědomělých prupovídek, ale v poho. Za mě 50% ()