VOD (1)

Armádní kapitánka musí využít svůj dlouholetý taktický výcvik a vojenské zkušenosti, když vzdálenou stanici pro zachycování raket, které velí, ohrožuje souběžný koordinovaný útok. (LUKICKK)

Trailer 1

ArsenalEagle

Jsou hloupé filmy, které se neberou moc vážně a jsou i takové, jako Interceptor. Nejsem šovinista, jsem všema deseti pro, aby vznikaly kvalitní filmy s ženskou protagonistkou. A v tom je ten háček, kvalitní. Elsu sice nemám moc nakoukanou, ale je to sympaťačka, sbalila nejlepšího Hemswortha a v Rychle a zběsile se mi fakt zamlouvala. Jí osobně není moc co vytknout, hraje to, co měla napsáno a dokonce přitáhla Chrise do camea. Problémem je ale právě to napsané. To je totiž neuvěřitelně tupá sračka. Jako pardon, ale v porovnání s tímhle jsou ty nejhorší Segalovky naprosto propracované inteligentní pecky. Scénář je vážně špatnej. Pominu to, že jde o Die Hard hadr, odpustím i násilnou genderovou a etnickou vyváženost nebo MeToo, a že bílý muž ve středních letech prostě musí být špatnej. Problém mám s dialogy a hlavně, hlavně s logikou. Snad v každé scéně, kde se objevil krizový štáb Bílého domu jsem prskal smíchy z těch dialogových kravin, co byl někdo ochotný napsat, odrecitovat a natočit. To, co snese kapitánka, to by uzemnilo Tysona, co Tysona, Rocky v nejlepší formě by se válel na zemi zalitej krví. Kapitánka ale nejen že nakládačku vydrží, tenhle 50 kilovej drápalík ji dokáže dokonce víc než slušně i rozdávat kolem sebe až mě z toho začala bolet hlava. Kritiku v tenhle moment utnu, aby se mi neudělalo zase špatně. Shrnu to tak, že na Interceptor musíte být posilněni minimálně 1,5 promile, nebo intelektuálně deficientní, abyste tenhle film dokázali ocenit. K čemu je, že to není zas tak zle natočený, když se točí hovna, jen aby splnily kvóty. Čest výjimkám. ()

agentmiky

Čekal jsem poctivou řezničinu jako ze staré školy, ale dostal jsem prachsprosté C - éčko. Jak si tohle mohl vzít na paškál Netflix a prezentovat to jako nějakou super podívanou, to mi hlava nebere. Už úvodní scéna s obsazením celé základy působí jako z nějaké otřesné parodie, jejíž rozpočet se zastavil na malém množství nul. Elsa Pataky nemá co hrát, scénář jí v tomhle moc na ruku nejde (tak úděsné repliky se nevídají každý den). Jako miniaturní plus vidím, že pár scén se nebojí sáhnout k brutalitě, alespoň něco pozitivního. Ty zvraty za mě dosti šílené, hlavní záporák lehce zapomenutelný. A CGI těch raket mě rozsekávalo (chtěl bych v reálu vidět takovou trajektorii vystřelených nukleárních střel). A na konci to jen dodělalo to zavěšení a skákaní jednou rukou. Nejhorší na tom všem je hlavně to, že se film bere vážně. Tady někdo spadnul z vrby. Tohle se totiž nedá racionálně vysvětlit. Alespoň cameo Hemswortha stálo za to. Za mě 2/10 ()

Sharleen

Dáme tam stále peknú babu Elsu Pataky, natočíme úplnú sprostosť, ktorú hodíme na Netflix ako neskutočný trhák, ktorý treba vidieť. Kapitánka Elsa, ktorá vymláti dušu zo všetkých kazisvetov, prestrelenú ruku si zalepí páskou (lebo v takom dôležitom objekte, z ktorého sa v prípade potreby zachraňuje celé USA, nie je ani použiteľná lekárnička) a s tou druhou rukou predvádza niečo, pri čom môžu aj tí najlepší gymnasti sveta s niekoľkými olympijskými medailami len zelenieť od závisti. Už nad tým nejaký čas uvažujem, ale naozaj najvyšší čas zrušiť celý Netflix... a za toto poznanie vďačím Interceptoru, za čo si vyslúžil jednu hviezdičku miesto odpadu. ()

silentname

Po dopozeraní tie negatívne reakcie na film celkom chápem. "Interceptor" totiž v praxi nie je Netflix filmom. Toto je skôr akčný TV film, ktorý vám dajú o 22:00 na Prima Cool. A môžete byť radi, ak si v ňom struhol rolu aspoň Steven Segal. To je level, na ktorom sme sa reálne ocitli. Aby som bol ale úprimný, tak poviem, že Elsou Pataky v zásade žiadny výrazný problém nemám. Myslím si, že sa do role celkom slušne hodila, jej minulosť je celkom zaujímavá a celé jej postavenie na tom interceptore beriem. Problém filmu spočíva v dvoch veciach. Prvou je fakt, že zloduchovia to mali celé až neskutočne jednoduché. Nech mi nikto nehovorí, že infiltrovať sa je takto jednoduché. Luke Bracey je neskutočne nezaujímavý zloduch, ktorý dokopy len oplýva veľkou dávkou monológov, ktoré ma nebavia. Je to ten typ človeka, čo má odpoveď na všetko, čo je proste "veľký vizionár", ktorý chce zmeniť svet, a ktorému by ste najradšej jednu šupli do ksichtu, lebo ho už máte plné zuby. Akcia je nezaujímavá, a nechápem, ako tu sú schopné niektoré postavy prežiť situácie a vyjsť z nich úplne v pohode a postaviť sa na nohy ako nič. Je to proste lacné, vyzerá to lacne a pôsobí to celé odfláknuto a nedomyslené do detailov. Jedno pozretie fajn, znovu sa k tomu určite nikdy nevrátim. Hodnotenie: C- ()

Spiker01

Příběh je hloupoučký, akční scény nakonec ne tak zajímavé a odehrává se to vesměs v jednom interiéru s kupou no name postav za monitorem, ale...Elsa Pataky je sympatická, má to 90 minut (u Netflixu přímo nevídané) a je to poměrně zábavné sledovat a člověk si naladí 80s vibe se vším dobrým i zlým. Jasně, nejedná se o žádný skvost, ovšem v katalogu Netflixu o něco lepší kousek a to šílené hodnocení mě vyloženě šokuje. Za mě mdlá sedmička. ()

• Hoci v titulkoch uvedený nie je, ruského ostreľovača z ponorky stvárnil Sam Hargrave, kaskadér a režisér filmu Vyproštění (2020). V titulkoch je uvedený len ako konzultant. (johnsnow)
  • Malé cameo si jako prodejce televizoru zahrál manžel Elsy Pataky Chris Hemsworth. V polovině závěrečných titulků je také vidět, jak leží na masážním křesle. (DJMaroko)