Everything Will Change

• Německo Die 2050er - Everything will change (více)

V dystopii roku 2054 sa traja priatelia vydajú na cestu po stopách dávno stratenej biodiverzity v nádeji, že zistia, čo sa vlastne stalo. Odpoveďe leží v minulosti a kľúčom k nej sú dvadsiate roky 21. storočia, kedy ešte bolo možné všetko zmeniť... (RTVS)

Arsenal83

Grétka a podobní skáču od radosti, lebo strašiť apokalypsou treba, avšak na tomto filme je dobré len to, že vyzýva k ochrane zvierat a k udržateľnejšiemu spôsobu života, k menej znečisťovaniu a podobne. Lebo áno, tá biodiverzita sa stráca. Tu to malo ostať. Netreba zbytočný fanatizmus a debilné reči, že ženy by nemali mať deti, aby planéta bola zdravá... Doslova sa tu hovorí, že "nemali by sme ženy nútiť mať deti". Kurva, kto ich núti? Nech si títo psychopati idú s týmito myšlienkami za moslimskými prisťahovalcami alebo do Afriky, uvidia jak ich budú oštepmi hnať. ()

kolemjdouc

do prčic,jak to jen napsat jinak než Arsenal83 pode mnou.Když si myslím lautr to samé!Místo aby se vše nechalo na přírodě, tak se vše jen ničí!! ()

RoyBatty444

Chováme sa ako vlastníci planéty. Filmo dokument skabucký posolstvo o to naliehavejšie. Homo sapiens svoje okolie pretvára a jedná ako parazit, ktorý ale svojho hostiteľa zabíja. ()

Flego

Tento film nevie, čím chce byť. Dokumentom alebo hraným filmom. Dokument poskytuje zaujímavé myšlienky o našej budúcnosti, hraný film je úplná katastrofa. Deviate hodnotenie a tretia recenzia. ()