Show se uskutečnila 26. září 2021 v Nationwide Arena (Columbus, Ohio). Na kartě se sešlo sedm zápasů.
1) Kickoff: Carmella vs. Liv Morgan
2) The New Day vs. Bobby Lashley, AJ Styles & Omos
3) The Usos vs. The Street Profits (SmackDown Tag Team Championship)
4) Charlotte Flair vs. Alexa Bliss (Raw Women's Championship)
5) Damien Priest vs. Jeff Hardy vs. Sheamus (United States Championship)
6) Becky Lynch vs. Bianca Belair (SmackDown Women's Championship)
7) Roman Reigns vs. "The Demon" Finn Bálor (Universal Championship Extreme Rules Match) (TheSpearCZ)

papadoce

Liv Morgan vs Carmella, Liv nikdy nevyzerala tak škaredo ako na ER’21, ale slušný rozbehový zápas vlastne na kick-off parádny *****. AJ Styles, Omos, Bobby Lashley vs The New Day, show intenzita zábava kvalita ***** jááák oči. Street Profits vs The Usos pomalší rozbeh no výborná druhá polovica zápasu Zábavných verzus second Best tag team of all time, za plnotučné styri? ááále niééé, *****. Alexa Bliss vs Charlotte Flair, zápas tak na 3,5* ale to aká sexy je AB a čo by som jej urobil s pozadím to je za desať ***. Jeff Hardy vs Sheamus vs Damian Priest, TT ako najlepší zápasový formát plus vybičovaná atmosféra v Columbuse to je ďalšia čistá ER päťka *****. Bianca Belair vs Becky Lynch poctivá **** ale ten blbý koniec. Roman Reigns vs Demon Finn Bálor, zo začiatku slabšie než som dúfal, ale parádna posledná tretina, Demon mal proste vyhrať **** za celkový dojem *****. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „Look At Me Now“ od Zaydeho Wølfa. (TheSpearCZ)