Tvoja MINI tvár znie povedome

(pořad)

Televízia Markíza prináša na obrazovky veľkolepú zábavnú šou plnú neuveriteľných premien a dych vyrážajúcich výkonov talentovaných detí vo veku od 5 do 12 rokov, ktoré divákom predvedú, ako by vyzerali svetové aj slovenské popové hviezdy v mini vydaní. Presvedčte sa na vlastné oči, že aj mini zabávači dokážu urobiť obrovskú šou a zabojovať o finančné výhry na dobročinné účely. Detský špeciál fenomenálnej šou Tvoja tvár znie povedome sa uplynulú jar stretol s obrovským diváckym úspechom a výrazným ohlasom, preto teraz prichádza s celou samostatnou sériou. Opäť sa môžete tešiť na skúseného moderátora Martina Nikodýma a tiež na hviezdnu porotu do ktorej zasadnú ostrieľaní matadori, obľúbený spevák Mário "Kuly" Kollár a skvelá herečka a komička Zuzana Kubovčíková Šebová, ku ktorým sa pridá moderátorka Televíznych novín Zlatica Švajdová Puškárová. Každému zo súťažiacich sa bude počas celého priebehu šou venovať jeho osobný mentor z radov populárnych tvárí Markízy, speváckou poradkyňou bude aj tentoraz Jana Daňová a tanečným koučom Miňo Kereš. (TV Markíza)

MM_Ramone odpad!

Už pôvodný projekt "Tvoja tvár znie povedome" bola hnusná transvesty show, kde sa muži prezliekali za ženy, ženy za mužov a týmto zvráteným spôsobom propagovali v hlavnom vysielacom čase chorú agendu agresívnej, progresívnej LGBT komunity. Aby toho nebolo málo, tak sa producenti z najodpornejšej (proti)slovenskej televíznej stanice TV Markíza rozhodli, že to vyhrotia ešte viacej. Odhodili všetky zábrany a na ich obrazovkách sa objavil titul "Tvoja mini tvár znie povedome". Tu už prekročili všetky hranice morálky, vkusu a podľa mňa i platných zákonov o zneužívaní detí a mravnom ohrození mládeže. Keď je človek dospelý, nech si robí so sebou, čo chce. Nech si liberálny sojový mužík nosí parochne a sukne, nech si emancipovaná lesbo ženská nalepí fúzy a tvári sa ako chlap. Ja si o tom myslím svoje, ale je to ich vec. No keď niekto takto manipuluje a zneužíva deti, tak s tým mám fakt problém. Je predsa nemysliteľné, aby sa detské pedofilné trans show stali bežnou súčasťou nášho života. Toto je nechutný, úchylný, zvrhlý odpad! ()

Arsenal83 odpad!

Táto súťaž zneužíva deti snáď ešte viac ako Michael Jackson. Keby žil, určite by bol predsedom poroty. ()

Little_Sawy odpad!

No keď sa pozriem na "Tvoju Mini Tvar znie povedome", musím povedať, že ten showformát ma fakt nesadol. Bolo to také nejako neoriginálne a naoko sa to tvárilo, že sa niečo veľké a nové deje, ale v skutočnosti to bolo dosť povrchne. Tí účinkujúci tam skôr kopírovali než inovovali a to ma trochu frustrovalo. A navyše, ten humor... no, to bolo väčšinou o veľkom over-the-top reakciách, čo mi prišli trochu na hovno.. A čo sa týka Záhreša, jeho moderovanie mi nejak nesadlo. Bolo to akoby násilne snažil byť vtipný, ale často to vyzeralo tak, akoby mal z práce nejakú povinnosť. Celkovo to bola sklamanie, nečakal som nič extra, ale toto bolo naozaj na dosť nízkej úrovni. ()