poster

Lolly-Madonna XXX

Drama

USA, 1973, 105 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Flipnic
    ***

    Starý "ušmudlaný" hixploitation, nejedná se ale o horor, ale o takové drama. V naprosto šíleným vidlákově žijou na dvou kopcích dvě rodiny, které se nesnáší. Máma, drsnej táta, spousta vyhrabanejch synů a jedna rodina vlastní i dceru. A jak to na venkově bývá, ti se furt všichni pošťuchujou a dělaj si naschvály, až je z toho totálně tragickej a smutnej konec. Je zde i jedno znásilnění, ale není to nic "hard". Ještě nutno dodat, že vše to dění sleduje nezúčastněně (z počátku ...) fakt nádherná dívka, která se do toho připlete úplnou náhodou. Celý film je ale utahaný, má dlouhou stopáž, skoro pořád se v něm jen mluví. Herecké výkony jsou ale dobré a spousta výborných záběrů (třeba záběr na bábu s puškou uprostřed kuchyně ...). Každopádně je to nuda a něco pořádného se děje až u konce. Možná to bylo i mým rozpoložením, že mi film zcela nesedl, kdo ví ... Koukněte ale na zúčastněné herce ... jedna budoucí celebrita vedle druhé ...(10.3.2012)

  • Dellamorte
    ***

    Hillbilly nevraživosť medzi dvoma rodinami thrilluje snímok k príjemnému zážitku o ktorý sa nemalou mierou postaral geniálny Rod Steiger a ten si vlastne snímok ukradol sám pre seba.. Je fayn vidieť v jednom snímku budúce, víceméně úspešné stárs.(21.12.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace