Klasika v podání Alana Aldy! Tři manželské páry se spolu už dlouho přátelí. Občas si vyjedou na víkend a povyrazí si. Přesto má každá dvojice nějaké problémy, které se brzy projeví. Dokážou nakonec vše překonat a dostat se z krize? V hlavních rolích hořkosladké romantické komedie o proměnách partnerských vztahů se představí herecké legendy Carol Burnettová a Alan Alda, pro kterého byl film cenami ověnčený rovněž režijním debutem. (oficiální text distributora)

rivah

Kultivované, s řadou jakž takž "vtipných" situací, ale dohromady jen tak povrchní doprovázené líbivým Vivaldim.(50%) ()

Vrtulka103

Tak tohle byla přehlídka ztraceného času. Zdlouhavé, pomalé, o ničem. Navíc dost trapná závěrečná scéna, kdy se jeden z přátel proboří do ledu, a když ho čtyři lidé okolo vytahují, tak se neproboří...to už bylo i na mě moc. ()

fantomas19

* páry, dlhodobé vzťahy * manželstvo, priateľstvo * city, pohoda, dovolenky, víkendy * rozvod * skvelý humor, skvelé dialógy * ()

antragus

Je to přesné, přímo ze života. Nic co by se nedalo uvěřit, nic co byste kolem sebe neviděli, když se kolem sebe rozhlédnete. Možná je to pro ty, kteří kolem sebe nevidí a potřebují svět ve zhuštěné verzi. Plusem taky hodnotím přírodu a výběr míst pro natáčení a v neposlední řadě výběr mého oblíbeného Vivaldiho pro podkresy... (PS: Víte, že Vivaldi byl Speed Metalista? :-D) ()

Signore

Alda jde v tomto snímku velmi efektivně k podstatě, a vůbec nevadí, že řeší víceméně pouze symptomy (a nikoliv příčiny) problémů v mezilidských vztazích. ()