Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Hlavní postavou napínavého příběhu je Plato Smith, bývalý tajný agent CIA a expert na výbušniny vyškolený u speciálních jednotek SEAL. Poté, co skončila studená válka, zůstal bez práce a přebytek volného času ubíjí s ostatními veterány studené války na Floridě. Nedostatek finančních prostředků a jeho velmi výmluvná bývalá přítelkyně Marta ho jednoho dne přesvědčí, aby přijal tajnou soukromou fušku pro zámožného a velmi vlivného Kubánce Gomeze, žijícího ve Spojených státech. Jeho syn totiž trpí v Castrově žaláři a tak Plato vyrazí na Kubu, aby ho zachránil. To se mu pochopitelně povede, jenže když pak zachráněného synáčka přivede k tatínkovi, ukáže se, že ve skutečnosti jde o najatého vraha, který má za úkol Gomeze zabít. Což se mu také povede. V tu chvíli se Plato stává štvancem, pronásledovaným nejen policií, pomstychtivými Gomezovými muži, ale také nelítostným obchodníkem se zbraněmi Alexandrem Senarkianem. Aby přežil, musí Plato využít všech svých dovedností a zkušeností, bude to však stačit? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Průměrný akční béčko s pár známými ksichty. No co si budeme povídat, tak Busey se do kladných úloh moc nehodí, ale tady byl celkem sympatickej v roli cápka kterej se ocitne ve fakt hodně blbý situaci kterou na něj navlékne slizkej Roy Scheider jako záporák. Ve vedlejší roli se tu objevil i Speakman, ale v bitkách toho moc nepředvedl. Akce je po všech stránkách průměrná, ale aspoň ta naháněčka v bažinách je docela slušně natočená. Znovu už se na to asi nekouknu, ale zároveň to není nic co by mě nějak pohoršilo.50% ()

Gary 

všechny recenze uživatele

Gary Busey v HLAVNÍ ROLI! Skvělý Roy Scheider jako ZÁPORÁK a spousta výbušnin kolem! V tomhle filmu to prostě bouchá! Měli by vydat speciální VÝBUŠNÉ DVD VYDÁNÍ se dvěma disky. Seagalovým Profesionálem (Tickerem) a tímhle! ()

Reklama

Reklama