Kdo přežije - Návrat hvězd

(série)

Natáčelo se na Perlových ostrovech poblíž Panamy. Osmnáct soutěžících, kteří mají zkušenosti z předešlých řad, je rozděleno do tří kmenů – Saboga, Chapera a Mogo Mogo. V následujících dnech budou tyto týmy bojovat o odměny a hlavně o imunitu, která zajišťuje setrvání v soutěži. Posledních devět hráčů se sloučí do kmene Chaboga Mogo a právě v tomto okamžiku začíná každý bojovat sám za sebe. Kdo se stane „posledním trosečníkem“ a vyhraje hlavní cenu v podobě milionu dolarů? (Deco.20)

Sokka_

Polovina z těch "hvězd" neuměla hrát. Nejvíc tím mířim na Toma, kterej se vyřadil vlastně sám, protože je totálně blbej, pak na Jennu L., která udělala velký hovno za celou sérii a hlavně na naivku Lexe. Je to hra, nechápu proč byl takhle vážnej ohledně toho, co se stalo. Shii Ann jsem fandil od začátku a opět ezklamala! Miluju její způsoby vyjadřovaní na kmenovkách. ()

Attta

Výborná série plná známých tváří z předešlých řad, které si nenechají nic líbit! Pro mě legendární okamžiky, které nikdy nezapomenu. Tahle tlupa prostě ví jak tahat za provázky tak aby to bylo i zábavné. ()

KajusaK

Obsahuje spoilery! S vítězkou Amber jsem spokojena nebyla a s Robem taktéž ne. Jennu sem moc nemusela,ale v poslední trojce už jsem jí to přála radši než tomu podrazákovi a příživnici :). Řada perfektní jako vždy, scénky skvělé,Richard byl skvělej :)) jeho nahé scény. Rupert jako vždy dobrák kterýho většina lidí podrážela a využívala. Lex mi taktéž uvízl v paměti a takovej vyhazov si nezasloužil. Spokojenost, ale vítěze je škoda. Dnes dodávám že s druhým vítězem Rupertem jsem nadmíru spokojena :)) 100% :)) Perfektní!! :)) ()

Larushka

Netradiční rozdělení na tři kmeny. Jak jsem Roba neměla v předchozí sérii ráda, tak tady jsem k němu hlavně díky vztahu s Amber našla cestu. Vyloučení Lexe mě však mrzelo, o to víc, když jsem se dozvěděla, že jsou vlastně mimo hru kámoši. Leč je to hra. Shi-Ann jsem minule omlouvala, ale asi na její neoblíbenosti něco bude. ()

AntonG.

Nejméně oblíbená řada moderátora soutěže, Jeffa Probsta. Roba a Amber už jsem znal ze dvou řad Amazing Race, takže zde jsem se jen utvrdil v tom, že Rob je mi extrémně nesympatický hajzlík. Nicméně přiznávám, že ve výzvách tady neměl konkurenci, naprosto jim dominoval. V závěrečné třetině soutěže mne i štval, že se na těch málo radách, kdy se mohli zbavit těch silných, radši zbavili těch slabých. To mi hlava nebrala. Jednu hvězdu dolů dávám za opakování soutěží z minulých řad. Ach jo, to fakt nejsou schopni nic nového vymyslet?:/ Jinak mi přišlo zajímavé, že lidé, kteří byli silní ve svých předchozích řadách tady byli dost slabí (např. Ethan) a naopak (takový Rob ve své minulé řadě rozhodně nezářil a tady to bylo úplně jiné kafe). Vítězem jsem byl tradičně zklamán, nicméně tady už jsem předem věděl, kdo bude ve finále, takže jsem se s tím dokázal jakš takš vyrovnat:) Jinak tu máme asi nejzbytečnější finální kmenovou radu v hitorii soutěže. Ale zase jim to alespoň dali sežrat:D Oblíbenci: Rupert!!! (pro mne legenda soutěže na úrovni Yau-Mana), Lex Neoblíbení hráči: Rob (tohohle maníka fakt nemám rád už od Amazing Race, kde jsem ho viděl dříve), Jerri, Richard Kočka série: Amber ()

mr.kliky

jsem asi takhle k stáru sentimentální, ale hrdinkou týhle serie je pro mě jenna morasca.. naprostá telepatie. za zmínku ještě stojí rich, jakožto zábavnej prvek, protože jedinej neřešil vůbec nic a ze všech tam měl prdel, a lex, kterej se od afriky vůbec nezměnil. jinak to není taková šleha jak by casting sliboval. ()

kinghome

Tahle série nezaujme ani přírodou a hlavně ani soutěžícími. Ze začátku to vypadalo jako obrovské zklamání. Na to, kolik tam bylo hvězd to nezačalo dobře, ale postupem času, když začli všichni taktizovat a házet na sebe špínu, tak se mi ta série začala líbit. Do finálové dvojice se dostala asi nejvíc nenáviděná dvojice ze všech sériích. Takovou rychtu jsem ještě nezažil. Nejoblíbenější postava asi Rupert a Lex. Lexe jsem měl nejradši. Je to prostě borec. ()

giovanni3

Další luxusní série Kdo přežije, která si v rámci tohoto pořadu zaslouží jednu z nejvyšších příček, ale zde na Csfd dosáhne max 4z5, protože tento pořad prostě 5z5 ode mne nikdy nedostane. Série byla plná velkých zvratů, kdy vše víceméně diktoval jeden jediný hráč, který měl takovou neomezenou moc a sílu, že si mohl zvolit kdo kdy půjde a s kým se kdy spojí, koho podrazí atd... a jakou cestu zvolil? Podrazit, okráct úplně všechny do jednoho a ještě je spolu rozhádat opravdu jsem nechápal. Bohužel zmíněný hráč nebyl ani zdaleka jediným co pořádně podrážel a nechoval se fér, ale v porovnání s ním byly všichni svatí dokonce i poslední zrada hry kdy raději volím podraz kamaráda jak náhodu kdy tak jako tak budu v trojce to je opravdu hnus. = série plná podrazů s vcelku předpokládaným průběhem, kdy Vás jen něco málo dokáže překvapit na stranu druhou o to peprnější je závěrečná rada a smutnější jméno vítěze, protože tento hráč/hráčka si výhru fakt nezaslouží to už byl/a lepší ta druhá volba co vše oddřel/a ale mezi toto byla volba jen menšího zla tak to je fuk. 4z5 ()

DonQ

SPOILERY. Parádní nostalgie na předchozí série. Po většinou byli vybráni skutečně zajímaví soutěžící a několik vítězů. Každopádně obrovská škoda, že Ti nejzajímavější hráči byli eliminováni poměrně brzy. V druhé polovině mi již začalo být velmi protivné duo pozdějších vítězů, kdy jsem leckdy nepochopil, jak jim to mohlo tak jednoduše procházet. Člověk by od ostřílených hráčů očekával trochu více taktiky a rozumu. Takže pouze za čtyři, právě vzhledem k tomu, že to nejlepší nabízí první polovina série a pak jde napětí postupně dolů. Trochu mne celkově začíná na Survivorech ubíjet způsob jakým lze nejeefektivněji vyhrát soutěž, byť jde o taktiku vyloženě divácky neatraktivní. Čest hráčům jako Hatch a jiní, kteří se nesnažili jen tiše proplouvat, ale skutečně hrát. ()

danielosbourne

SPOILER: No...čekal sem trochu větší uspokojení od řady, kde se střetnou ti nejlepší nebo spíš nejoblíbenější hráči předešlých řad. Seskupila se hned silná aliance, což se dalo čekat. Takže pro mě to znamenalo, všichni koho mám rád šli ven . Vítěz neni nic moc, protože mi přijde, že jeho způsob hry je válet se a nechat se tam dotáhnout ostatními. Jinak rozdělení na 3 kmeny byl dobrej nápad a to různý slučování a měnění kmenů taky nebyl špatnej nápad, ale vlastně to bylo skoro k ničemu. Oblíbenci : Rob C, Lex, Shee-Ann------Nejméně oblíbení: Rob B, Tom, ()

Foxhound#1

Tak tahle série je vysloveně mazec. Docela se divím, že porota nevzala klacek a Mariana neseřezala hned na kmenové radě. Ten chlap je buď dokonalý herní stratég nebo ten největší podrazák a křivák celýho Survivora. Navíc on celou hru prosekal cestičku svýma podrazama a ta kravka se s nim jen svezla. Být porotcem, tak snad celou hru bojkotuju, nemoh bych dát hlas ani jednomu z finalistů. Strašně jim přeju, aby si jednou v životě lokli svojí medicínky. ()

Martin_W

Komentář obsahuje spoiler/y. Zpočátku bezpochyby nejlepší série (jedu je od první bez přeskakování), ale po tom, co se ze tří kměnů staly dva, to šlo z kopce.. Fandil jsem od začátku mogo mogo. Hlavně Shi-ann a Richardovi, později i Ethanovi. A na většinu hráčů jsem změnil názor. Např. Lex neměl v Africe u mně žádné sympatie. Naopak Ruperta a Roba jsem neměl rád už z minulých sérií. Pořád nechápu co na nich mnozí vidí, ale co už. Bývalý kmen Chapera byl naprosto blbý a nechal se naprosto lehce přehrát od Amber a Bostona, ikdyž měli tolik šancí se z jejich nadvlády dostat. Nakonec to vyhrála Amber, které jsem to z posledních tří přál nejvíce. 7/10 ()

Stanley619

Taky hodně dobrá série. Sue zase předvedla ty její hysterické scény, no ale aspoň byla sranda. Oblíbenci: Rupert, Richard. Neoblíbenci: Tina, Sue. Spokojenost s vítězem série: Ano. 85% ()