V australském vnitrozemí se probudí muž, který si nic nepamatuje. Pomocí několika málo stop, které má, musí odhalit svou identitu dříve, než ho dostihne jeho minulost. (HBO Max)

Anderton

Už v úvodnej epizóde sa tvorcovia snažia pripraviť niekoľko zaujímavých zvratov, respektíve prekvapení v rámci toho, čo sme videli pred pár minútami. Zrazu zistíme, že niekto pozná niekoho, koho sme si mysleli, že poznať nemohol alebo že niekomu zazvoní telefón, pričom by sme vôbec netušili, že hovor prichádza odtiaľ, odkiaľ prichádza a tak podobne. Po Suchu s Banom v Austrálii som mal chuť na niečo podobné a Turista zatiaľ podobne sucho (myslím doslovne) pôsobí. ()

KarlN

Po shlédnutí prvního dílu, naprostá spokojenost, nic mi tam neschází...má to spád, děj, postupné odkrýváni skutečnosti také můžu, navíc hned od počátku akce a to se cení. Na nic z uvedeného se nemusí zdlouhavě čekat. Doufám, že tempo i napětí vydrží. ()

warrenur

Podareny otvarak s plejadou zaujimavych charakterov. A ano, v ich jednoduchosti a "weird"-rdnosti by sa niekomu mohlo zdat, ze sa tvorcovia inspirovali kvalitnym Fargom. I zrejmy "zaporak", ktoreho mamina robila snad kazde povolanie, by akoby vysiel odtial. Tam vsak podobnost pada, pretoze wtf-momenty sa nedeju a ani nahle brutalitky - zatial. Rozohrane je to na viacerych frontoch a tak som rozhodne zahacknuty - Dornan je ten spravny "vyhukany ksichtos" pre tento charakter. Nahoda s odchodom "pred vybuchom s "casnickou" zrejme nebola nahoda a i nozicka ho prestala boliet dost rychlo. ;) Par logickych blbiniek a "nahod", snad nebudu pribudat. 65% ()