Reklama

Reklama

Hledá se Al Pacino

(TV film)
  • Francie Al Pacino : Le Bronx et la fureur (více)
Francie, 2021, 52 min

Hrají:

Al Pacino (a.z.)

Obsahy(1)

Nezapomenutelný v jakékoli roli ve filmu i v divadle. Portrét světoznámého amerického herce... Jak se Al Pacino stal jedním z největších herců své generace aneb od prvních divadelních krůčků až po nezadržitelný vzestup ve světě filmu. Tento dokument vypráví příběh záhadného herce s ohnivým temperamentem, jehož legendární výkony ho vynesly mezi hvězdy. Jaký je doopravdy, to ale netuší možná nikdo krom něj. (Česká televize)

(více)

Recenze (15)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Predpokladám, že tá istá produkcia, ako u Mela Gibsona, takže nedostatočné, hoci pútavé. Sú tu zaujímavé veci z tvorby - sčasti - a zaujímavé veci z osobného života, ale tu už ani sčasti ako u Mela, lebo tam aspoň opakovali, aký je to zlý katolík, no tu sa dozvieme len to, že drahý Al chlastá a rekreačne droguje už od útleho veku, lebo veď on je z južného Bronxu. A potom už nič, asi je to hobby na celý život. Ale jeho predstava neba je zábavná: Ak by existovalo nebo, čo by si v ňom chcel počuť? "Zajtra buď o tretej na pľaci." Asi ho to hranie naozaj baví. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele

Príbeh: Cesta hereckej legendy od loosera New Yorkských ulíc až po kráľa veľkého plátna a divadelných dosiek. Dokument zachytáva Alove pocity v momentoch natáčania jednotlivých filmov, ktoré sa zapísali hrubým písmom do jeho kariéry. Prevedenie: Od dokumentu tohto tipu očakávam miene štrajchnutie aj do súkromia slávnych osôb. Tu táto vec absentuje a tak je to iba jazda hereckou kariérou, ktorá dokonca nie je kompletná a o jeho divadelnú tvorbu sa zaujíma iba veľmi okrajovo.  59% ()

Reklama

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Je tady nějaký Al, příjmením Koholik..? Pardon, Pacino..? Mean Streets New Yorku, italsko-americký původ, vyrůstání s matkou po rozvodu rodičů, láska k filmům, Actors Studio. Těch pojítek s přítelem a kolegou De Nirem je mnoho, ale nejsilnějším aspektem tohoto dokumentu je, že je schopen u rodáka z jižního Bronxu zachytit to zrcadlení osobních útrap a jakéhosi vnitřního neklidu do jeho prvních velkých rolí. Nechybí dva klíčové body kariéry. Předtočená scéna zastřelení dvou mafiánských špaget v Kmotrovi, kterou Pacinem jistý Coppola přesvědčil váhající producenty a začátek nové éry, kdy v saku od kokainu poprvé nebyl Newyorčanem a svět byl definitivně jeho.. ()

Elessar. 

všechny recenze uživatele

Na rozdieľ od dokumentu z roku   2020  Al Pacino - hvězda proti své vůli, tento sa zameriava vyslovene na Al Pacinovu kariéru a to aj tak v podsate do 90tkových rokov. Čo oceňujem je spracovanie jeho pocitov aké prechovával pri jednotlivých natáčaniach a toho, že tento dokument nevyspovedá žiadnych iných hercov a podobne. Celkom slušne spracovaná záležitosť... ()

DonBraso 

všechny recenze uživatele

Francouzský dokumenty bejvají na špičce, ale tento to rozhodně nebude. Al Pacino je jeden z mých nejoblíbenějších herců, ale zde to vcelku nudně prožijite s minimem informací. Chyba už je,ze je tu absolutní minimum záběrů z jeho života.Je to vše z jeho filmů a to nejsou všechny, divadelní tvorba, vůbec nic.Dokument jen řekne, že měl kamaráda, mentora a ze v jeho životě mu i tyhle zemřeli. Za 50 minut chápu,ze nešlo nic moc do hloubky, ale byl to hodně velkej nástřel,kdy ke konci skok i z nových filmů.Na obsah nic moc.45% ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama