Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Oba měli třicítku za sebou a potkávají se jen na rodinných oslavách a při podobných příležitostech. Najednou mezi nimi začne být něco víc, než jen příbuzenský vztah… (oficiální text distributora)

Recenze (7)

dopitak 

všechny recenze uživatele

Všechno kazí hrozný dabing (asi pět dabérů mluví všechny hlava nehlava), i bez něj je ale lyrika filmu na pováženou. Dva vzdálení příbuzní se dají dohromady a rozdávají si to dokonce i na Štědrý den v kruhu rodinném, zatímco děti je pozorují klíčovou dírkou. V klídku, v pohodě, ani neopustí své pošahané polovičky, spolu randí, jako by to byla ta nejsamozřejmější věc pod sluncem. Komedie to tedy opravdu není, nejste-li ochotni se zasmát logice Pascala ospravedlnění před Marthou. Obě hlavní ženské postavy docela pěkné, M-CH B navíc svlečená. Info pro dabingforum: V českém znění Veronika Freimanová, Jiří Štěpnička, Antonín Navrátil, Dana Syslová, Helga Čočková, Lenka Kořínková, Antonín Molčík, Tereza Duchková a Nikola Hořejš. Překlad Karel Major, Produkce Jiří Beránek, Režie českého znění Julius Matula, Pro Lucernafilm studio vyrobil Golem film. ()

Karlos80 

všechny recenze uživatele

Romantická a velice úsměvná komedie a zároveň alespoň pro mě určitě jeden z nejúspěšnějších evropských snímků 70.let. Marthe (Marie-Christine Barraultová) a Ludovic (Victour Lanoux), jsou oba nešťastní v manželství, poznají se na svatbě, díky které se stanou bratrancem a sestřenicí. Na první pohled v sobě najdou určité zalíbení a z důvěrného přátelství se vyvine velice hluboký milenecký vztah. Brzy potom svou lásku zveřejní. Všechny pokusy bývalých partnerů manželství ještě zachránit ztroskotají. Na konec filmu při oslavě vánočních svátků Marthe a Ludovic oznámí svým rodinám že chtějí i nadále žít spolu. Za opravdu mladou krásnou a sexy Marthe a několik lechtivých erotických scén dávám nakonec za 3*. ()

Reklama

Reklama