poster

Hříšný prsten

 • USA

  Forbidden Highway

Pornografický

USA, 1999, 105 min

Režie:

Kelley Cauthen

Střih:

Ken Morrisey

Scénografie:

Doug Smith
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • castor
  ***

  Na erotický film patřící na obrazovky soukromé televize po odbytí půlnoci poměrně hodně odvážné, odškrtávající si všechny divákem očekávané body, příběhově legrační, herecky nijaké. Ale furt v rámci „žánru“ slušné..(27.10.2012)

 • =woody=
  ****

  Hezký den, toto je prosím pěkně velmi dobrý erotický film, protože nejen vzrušuje, ale také baví! Klasické schéma počítá s osmdesáti procenty filmu pro sexuální kratochvíle. Zbytek se postupně "vylízal":) z béčkových nížin až na áčkový eroťák - jde-li tedy v tomto žánru takový termín použít... :-) Jeho nepsaná pravidla jsou dodržena i v těchto bodech: mužský zadek ano, předek ne-e, na herecké výkony představitelům nezbyla energie (nebo nadání), a příběh je prostý jako hlavní hrdinové. Co ovšem dělá film lepším, jsou nabité bluesové, nebo rockové pecky, které pěkně pásnou i k souložícím scénám. A také účast předních televizních dabérů. :-) Pár scén je docela vtipných - zřejmě i proto, že postavy jakoby zabloudily ze starých béčkových filmů - mojí nejoblíbenější je striptýz v baru s tím bluesmanem v pozadí... Amerika... :-) Mějte se filmově! Woo.(26.9.2011)

 • Yaan
  ***

  legrační pohádka(18.4.2010)

 • Prochy38
  ***

  Tohle je přesně ten typ filmů, ke kterým se člověk dostává více-méně náhodou. Klasický eroťák, který si na nic nehraje, ale hlavně baví, což už tak klasické není. Těla krásná, i když obličeje mohly být hezčí, zápletka dobrá a opravdu dobrá zábava. Ivan neměl chybu (i díky čes. dabingu). Přidal bych tu do žánru i to "komedie". Už nikdy víc, ale hovadina to nebyla...(26.7.2011)

 • ostravak30
  **

  Z klasických erotických filmů je tenhle docela slušný. Scénář se dokonce tváří jako rádoby vtipný. Holky pěkné, scény vzrušující. Mezi eroťáky patří tenhle rozhodně k těm lepším. Místy se mi líbila i hudba. Je třeba dodat, že pánové sice ve filmu moc nevydrží, jdou k zemi po první ráně, zmlátí je i holka a bitka v hospodě byla opravdu směšná, ale proto se dá říct, že to působilo opravdu zábavně.(2.7.2017)