VOD (1)

Epizody(8)

Závěrečné zkoušky, školní výlet do Paříže a maturitní ples na obzoru? Nicka, Charlieho a celou partu v životě, vztazích i přátelství čeká spousta nových věcí. (Netflix)

Trailer 1

VeeDee

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Druhá série šla o hvězdu dolů. Bylo to víc pro teenagery a jakoby všichni byli najednou gay/bi/queer/asexual... dokonce i učitelé. A vešly se tam dle regulí samozřejmě všechny národnosti světa. Nejsem vůbec proti jiným rasám, ale tohle naplňování norem mě tak trochu děsí. Jinak samozřejmě moc milý seriál. Už jsem u něj ale neměla husinu jako při první sérii. Chvílemi to bylo i na můj vkus až moc sladké... ale tak pohádka, no. ;-) ()

TheHulk

Druhá série snad ještě lepší jak první. :) Nejvíc "feel good" seriál co jsem kdy sledoval. nádherná hudba, scény jsou občas doplněný pěknejma animacema. Je to celkově tak pohádkově přikrášlený, ale to se mi naopak líbí. Skvělí herci! Taky se to suprově vyhejbá některejm klasickejm klišé romantickejch a queer filmů/seriálů. Hodně jsem ocenil dynamiku Ajayi a Farouka :DD supr nová postava. Jeden z mejch nejoblíbenějších seriálů. ()

JanJakJan

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

pozor spoiler….Od druhé série jsem moc nečekal, ba naopak jsem si říkal, že to bude klasika, rozchod návrat a takové klasické love story. Tohle mě, ale mile překvapilo a vývoj byl fantastický. Profesorská “romance” už byla dost zbytečná, byt´ otevřela téma pozdního uvědomění. Vlastně těch par dílu obsáhly takovou škálu problémů, které nikde jinde není. …. Herci jsou ještě lepší než v první sérii a Charli i s jeho stále chybějícím zubem překvapivě je verohodnou vyspělou postavou. Nick konečně ukázal  dokonalou postavu a to nejen bez trika …. Je až neuvěřitelné, že takhle mladí herci dokážou zahrát svou roli s takovým respektem a tak věrohodně. Bylo to velmi intimní, krásné a snové….snad trojka bude ještě lepší … Ikdyz ja bych to už nechal tak… tak krásné…. ()

emkon

První série byla plná úžasných momentů, měla spád, a celkově ve mě zanechala moc dobrý dojem. Druhá série je pro mě velkým zklamáním. Děj se už nikam neposouvá, a několik prvních epizod se řeší jen Nickův coming out. Sérii uškodily netflixovské kvóty na etnické obsazení rolí, kde typická rodina má matku asiatku a syna evropana, který randí s černošskou dívkou. Celkový dojem z druhé série vylepšují jen dva díly odehrávající se v Paříži. ()

Algernons

Pozitivně laděný LGBTQ+ seriál byl třeba a druhá série krásně pokračuje v přijemné teen romanci, bez hnusných, drsných a nepřijemných dramatických problémů, alá Zkrocená hora. V tomhle seriál jednoduše exceluje a jedná se tak o velmi milou podívanou, která hřeje u srdíčka a moc pěkně se na ni kouká. Sympatický casting, skvělá předloha, přijemný styl, vizuál a hudba, to vše tvoří příjemný a líbezný seriál. Srdcerváči nikdy nevystoupí ze své komfortní zóny a neudělají něco, co by je povýšilo o úroveň výš, ale v tomhle případě to ani není třeba a jejich naivita je vítaná. ()

Související novinky

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

30.12.2023

Rok 2023 se uchýlil ke svému konci a přišel tedy čas, abychom vám stejně jako v předešlých letech opět představili výroční topky tří filmů a případně taky tří seriálů podle některých z… (více)