Zítra je taky den

(seriál)

VOD (1)

Epizody(16)

Muž, ze kterého se po nehodě stal napůl člověk a napůl duch, se v podsvětí ocitne mezi posly smrti a začne v jejich službách vyrážet na zvláštní mise. (Netflix)

Veruska.Kuru

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Musím říct, že jsem byla milé překvapená. Našla jsem to náhodou a zapnula s tím, že se mi to asi nebude líbit. Ale co se nestalo.. Příběh mě pohltil.. Byl krásný, minulost postav byla úžasná. Miluju tu kulturu ty jejich čepice a sponky u žen úžasné.. Místy drsné, smutné a dechberouci příběhy sebevrahu... Je tam všechno.. Od smrti starých lidí tak i zvířátek.. Jeden díl mě odedlal, ten jsem probrecela... Za mě top a rozhodně bych si přála další sérii, i když tahle už byla krásně ukončena. Chci víc víc příběhu o hlavních smrtkach.. Chci prostě víc 😂🙆‍♀️ ()

Isobell

Po zkouknutí všeho možného, co kdy bylo natočeno, "od agamy po žraloka" nebo řekněme třeba "od Avatara po Vetřelce", jsem "zabrousila do východní Asie, na jižní polovinu Korejského poloostrova" a asi tu nějakou dobu zůstanu neboť je mi tady hodně fajn. Nejsem žádnej expert na korejskou kinematografii, ale co není dnes, může být třeba tomorrow. "Tomorrow" byl můj 35. korejský seriál a zrovna s Rowoonem ❤️ Utopila jsem se v jeho nádherných očích už v "The King's Affection" https://www.csfd.cz/film/1079277-prizen-krale/, kam si Rowoon také tehdy jen tak "odtančil" z SF9. Všechno mu totálně baštím a zapomínám úplně na vše... nyní samé superlativy, story o nádherných mandlových očích etc.. Existuje něco jako závislost na korejských seriálech a na těch jejich dokonalých idolech, fešácích, co nemají chybu a to téměř v každém z nich? Už jsem si jich pár oblíbila... takže další zamilovaný řeči budou nejspíš následovat, v jiných komentářích, jen tak pro radost. Jasně, chce to při sledování splňovat určitá kritéria, nevnímat nic kolem, i kdyby trakaře padaly, tolerovat a akceptovat jejich trochu odlišný styl chování, jednání a řešení čehokoli, než jsme zvyklí. No a pak uz to není žádný problém, uniknout mimo realitu, protože jinak to ani nejde, úsměv i dojetí se dostaví velmi brzy. Návrat do reality je pak tak trochu jak rána do palice, všichni kolem se mi teď zdají být úplně nezajimaví, nezábavní, špinaví, nevoňaví... Ale z5 k Tomorrow, hlavní postavy jsou fajn, včetně holky, což nebývá až tak často. Tady, je ale v pohodě, toť můj zkreslený letmý pohled. Celé je to tak trochu netradiční, děj a příběhy popsány v jiných vážných a vážených komentářích. Já si tu jen tak trochu ulítávám do snů. K tomu poslech, až neskutečně krasné korejštiny, tak tu jsem si teda vážně moc oblíbila, úžasný jazyk! Celkově shrnuto a podtrženo: únik z reality zaručen, včetně libovolného snění. No není to fajn prevence v dnešní době, kdy se celý Svět totálně zbláznil? Já si to fakt užila a zírala jsem stejně jen a jen na něj ❤️ 사랑해요 Rowoon  :-) ()

SmileSun

Velmi povedený seriál, už jen kvůli nevšednímu pojetí Smrtky a vybočení z její běžné práce – převést „jen“ duši na druhou stranu. Také bylo fajn, že se každý díl zaměřoval na nějakou problematiku, což člověka vede k zamyšlení. Samozřejmě nežijeme ve vakuu, takže víme, že tyto problémy jsou kolem nás, ale v dnešním světě je bohužel potřeba si to připomínat, že je důležité nebýt lhostejní k dění okolo sebe. Seriálu určitě i prospělo, že kromě jednotlivých témat se během dílů odkrývají životy ostatních postav. A Rowoonovi zde role opravdu sedla 😊 ()

bulinka

No zo začiatku som bola nadšená...prvé diely super...posledné asi 4 ma prestali baviť a bojovala som s tym to dokukať, takže som to už len preklikala...totiž už ma nebavili príbehy ľudí, čo chceli spáchať samovraždu. až na príbeh jednej z hlavných postáv. Herci za to nemôžu, proste scenár tu už nebol pre mňa zaujímavý. ()

ElleMcDee

V přehršli seriálů, které Jižní Korea každý rok produkuje, tento vybočuje a bez váhání ho řadím k tomu vůbec nejlepšímu, co jsem zatím z korejské kinematografie viděla (a že už toho bylo docela dost). Ke konci sice seriál trošičku ztratil na tempu a začal klopýtat, přesto se však pořád držel v nadprůměru. Oceňuju, kolik silných témat přináší: šikana, potrat dítěte, ztráta milované osoby, ženy "utěšitelky", znásilnění... A excelovali také herci. Kim Hee-seon v roli Ryeon byla naprosto fenomenální a ukradla si celý seriál pro sebe. To ovšem neznamená, že by ostatní herci zaostávali. Rowoon byl úžasně roztomilý a absolutně jsem propadla drsnému kouzlu Lee Soo-hyeoka - škoda, že nedostal více prostoru. ()

• Posel smrti Ryung-gu Lim (Yun-ji On) zemřel kolem roku 1882, je mu tedy 140 let. (mikki089)
  • Seriál je natočen podle komiksové předlohy se stejným název („Naeil“) od autorky Ra Ma. (mikki089)
  • Kvůli problémům s opiáty v jeho minulém životě Ryung-gu Lim (Ji-On Yun) často popotahoval. Jeho vedoucí, Ryeon Koo (Hee-seon Kim), mu doporučila se místo toho šťourat v nose, a proto se tento charakter tak často šťourá v nose. (mikki089)