Země na pouti 2

(festivalový název)
  • Čína The Wandering Earth II (více)

V blízké budoucnosti začne Zemi ohrožovat Slunce. Vědci přijdou s nápadem nestěhovat složitě lidstvo, ale přestěhovat Zemi za pomocí tisíců motorů do bezpečí. Jaká úskalí to obnáší? Existují i alternativy? Podaří se to a ze statické Země se stane Země putující? (cerdax2)

Raid91

Pro tenhle typ filmů mám prostě slabost a pokud někdo hledá logiku ve filmu co se jmenuje The Wandering Earth tak sry ale něco je s tebou prostě špatně. Pokud vypnete mozek a nebudete řešit, že tady vystupuje Rusko jako jedna z hlavních skupin (někdo se na to může dívat špatně vzhledem k tomu co se momentálně děje v našem světě) tak dostanete opravdu skvělý blockbuster s nádechem dokumentu. Libilo se mi jak se to odehrává v rozmezí několika let a hlavně, že konečně někdo pochopil, že ve vesmíru se nešíří zvuk a za to palec nahoru! 80% a za 4 roky si dám i s radostí závěr trilogie, protože the solar helium flash krize přichází!!! ()

Jimclark

No, pominu-li takové drobnosti, jako třeba tu, že aby se dalo manévrovat vesmírem a doletět s celou planetou k jiné hvězdě, byť i té nejbližší, bylo by zapotřebí zhruba tolik paliva (jakéhokoliv), kolik ta samotná planeta vůbec váží, ne-li víc (tudíž už premisa tohoto filmu je -  jako už tradičně u mnoha sci-fi - úplná hovadina), dostalo se mi slušně odsýpající, místy až zběsilé akce a celkem sympatických herců. A nejspíš jsem na něco takového měl zrovna náladu, protože mi to prostě sedlo a s výsledkem jsem spokojen. ()