Reklama

Reklama

Lejla a její bratři

  • Írán Leila's Brothers (více)
všechny plakáty
Trailer

VOD (1)

Lejla zasvětila svůj život péči o rodinu. Nakonec se chce o sebe postarat sama a přesvědčí znepřátelené bratry, aby spojili síly a pronajali si malý obchod. Jejich plány jsou však zmařeny, když otec přijde o své úspory. (Cinemax)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

sochoking 

všechny recenze uživatele

Leila prakticky ťahá zo svojho platu celú domácnosť, kde pod jednou strechou žije spolu s rodičmi a štyrma bratmi. Ked už je na dne so svojimi psychickými a fyzickými silami, dostane nápad, ako z nezávideniahodnej situácie von. Ale na to treba istý obnos peňazí. A tak celý film sa riešia prachy a ako ich dať dokopy. Ak máte radi WTF situácie, tak smelo do toho! Je ich tu totiž neúrekom. Ide síce o veľmi slušnú drámu, ktorá je skvelo napísaná a herecký excelentne zahraná, ale práve kvôli tým WTF situáciam som šiel neraz od smiechu do kolien. Spočiatku som aj myslel, že sa jedná o komédiu. Záverečný výstup Leily je dosť silný a nevedel som, či sa mi to všetko sníva. I skrz svoju dlžku film nenudí a ubehne rýchlo ako voda. 100% ()

rivah 

všechny recenze uživatele

Ve svých čtyřiceti strávila Leila celý život starostí o rodiče a čtyři bratry. Rodina se stále hádá kvůli dluhúm a sankcím vůči zemi. Zatímco bratři se snaží vybřednout, Leila má plán.....Živý, ukřičený, nepřehledný film. ()

Reklama

kolemjdouc 

všechny recenze uživatele

prvních, asi dvacet minut, jsem se nemohla na děj soustředit.Ale potom,když jsem si uvědimila že to ani tak není o kultuře a zvycích v dané zemi,ale o lidské zlobě ,chamtivosti a otcově egu.Jaký mělo smysl že člověk když tam přišel o práci a aby pobíral dávky ,tak musel sedět určité hodiny, od osmi do dvou, doma a nemohl si hledat práci?? ()

Galerie (8)

Související novinky

Kdo bude letos soutěžit o Zlatou palmu v Cannes?

Kdo bude letos soutěžit o Zlatou palmu v Cannes?

17.04.2022

Přesně za jeden měsíc, tedy v úterý 17. května odstartuje 75. ročník prestižního mezinárodního filmového festivalu v Cannes. Obří filmový svátek konající se na francouzské riviéře letos oslaví tři… (více)

Reklama

Reklama