Reklama

Reklama

Jak to bylo, šéfe?

(pořad)
Publicistický
Česko, 2022, 26 min

Účinkují:

Zdeněk Pohlreich

Obsahy(1)

Jak to bylo, šéfe? To je otázka pro Zdeňka Pohlreicha v nové kuchařské show, která odhaluje nejen zákulisí pořadu Ano, šéfe!, ale také recepty atraktivních kuchyní různých koutů světa. (TV Prima)

Recenze (14)

oskiii odpad!

všechny recenze uživatele

Ceckatá pleška zaslouží obdiv za to, jak si vždy dokáže odůvodnit návrat k pořadu, se kterým už dvakrát seknul kvůli “motivace”. Prima by se měla konečně posunout a inspirovat se u NGC. Třeba vyslat Cecka do světa, jako to američtí kolegové udělali s Gordonem Ramseyem. By mohl někde v džungli dělat domordcům consommé z volské oháňky. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

Tak tohle se prostě nepovedlo, Zdendo.. Už i názvem evokujete a proklamujete něco zcela jiného než se nakonec servíruje.. Těžkej hybrid a recyklát ničí myšlenku, kterou by bylo hezké a vhodné vytěžit, totiž protipól k Ano, šéfe, v podobě návštěv podniků, které dnes naopak dělají české gastronomii dobré jméno.. ()

Stocki 

všechny recenze uživatele

Mohli by jste nám vyprávět nějakou veselou příhodu z natáčení? Mno tak Zdéňa se nám poosmnácté vrátil na obrazovky a "návrat" to není ani velkolepý ani očekávaný či zábavný, vlastně je úplně zbytečný. Sem tam se jako zavzpomíná na natáčení a do toho se vloží pár hlášek Zdendy z prvních dvou sérii Ano, šéfe! Pokud čekáte nějaké zajímavosti nebo návraty do hospod a restaurací, tak to zde bohužel nenajdete, zcela určitě ne po prvním díle. ()

Pjotr8 

všechny recenze uživatele

Pořad "Ano, šéfe!" jsem měl rád. Dodnes si někdy pouštím pár dílů, kde Zdenda hláškoval, jak bůh a člověk se i od srdce zasmál. "Jak to bylo, šéfe?" je bohužel trochu zavádějící název. Člověk by do toho očekával nějaký návrat do restaurací z jednotlivých sérií, setkání s účástníky a nějaké ty perličky z natáčení. Bohužel zde dostanete jen klasický pořád o vaření, který je prokládaný random záběry z již zmíněného Ano, šéfe... Hvězdu dávám alespoň za to jídlo, které vypadalo dobře. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama