Jack a jeho kámoš Travis pořádají doma velkou pařbu. Ráno je probudí telefon Jackovi rodiče se vrací z dovolené dřív a Jack je má už za 3 hodiny vyzvednout na letišti. To by ještě nebyl takový problém. Stačí se trochu probrat z kocoviny a uklidit. Horší je, že kluci zjistí, že jeden jejich kamarád je… no ano, mrtvý! Ale copak mají čas dát věci do pořádku, když pořád někdo zvoní u dveří? Dvě nadržené holky, úchylný strejda, homosexuál, prostitutka… Zkrátka blázinec v pěkně bláznivé komedii! (oficiální text distributora)

AleXtreme

Tento film není určitě pro nikoho kdo nemá rád teen komedie a to už i proto že je horší než většina teen komedií. Ale při zdrcujícím tempu, které začíná v 2/3 filmě jsem se fakt bavil. Chápu že pro mnohé je to naprosto trapné, odporné, amatérske, zakopání hodné a to i skutečně je, ale já se místy fakt bavil (i když možná proto že to bylo tak trapné...)! ()

dexfirst

0,5* že to nebola nuda. ináč strašná blbosť. Pár vtipných momentov to nezachráni a stupidita naberala na obrátkach až do konca. Na jedno pozretie aj to nie v celkom triezvom stave táto komédia stačí. ()

montel odpad!

Jack (Jay Michael Ferguson) se probudí ráno doma po pařbě, kterou pořádal v domě svých rodičů a zjistí, že se jeho kamarád zřejmě upil k smrti. Do toho volají rodiče, že se vracejí z dovolené dříve a budou doma už za 3 hodiny. Společně se svým kamarádem musejí za tu dobu uklidit dům, zbavit se jednoho teplouše, uspokojit holky, odlákat policistu a zbavit se mrtvoly...Ach jo to byla příšerná ubohost. Docela slibný začátek brzy posrali debilní herci,otřesný dabing vydavatele a ubohý scénář, který film pohřbil hluboko pod zem. Viděl už jsem větší sračky, ale i tak je těch 75 minut hrozná ztráta času. Bohužel 15% ()

P@\/EL

Dá se říci, že to byla docela ucházející komedie, jež předvedla několik humorných situací. Je pravda, že to bylo místy celkem přiblble zamotané a některé scény nevyzněly tak, jak měly, ale řada bláznivých nedorozumění a omylů slušně pobavila. Líbila se mi i různorodost postav, které neustále vstupovaly do děje a značně jej ovlivňovaly. ()

soukyd33

Poznámka: To je zase 3,14čovina. 😀 Poznámka: Na tohle chce mít tak dvě promile alkoholu v krvi, jinak vás to bavit asi nebude. Opět je třeba vůbec nad ničím nepřemýšlet. Začátek je tedy zajímavý. Zajímavě řešené mimořádné situace. Jak to asi dopadne, když se v jednom domě sejdou jenom idioti a blbky? Odpověď na sebe nenechá dlouho čekat. Poznámka: Docela jsem se zasmál. Poznámka: Ty dvě holky jsou docela akční. Hvězdiček 3 ()