Láska ve vile

• USA Love in the Villa

Čerstvě nezadaná žena (Kat Graham) se dozví, že kvůli zmatku v rezervacích bude muset sdílet krásnou vilu v Itálii s neznámým cynikem (Tom Hopper). (Netflix)

Likan7

Tom Hopper je sice fajn, ale Kat Graham je jedna z nejvíce nesympatických hereček co znám. Film sice není takový kýč, jaký jsme zvyklý od produkce Hallmarku, ale je tu romantický až nad hlavu. Pár vtipů je fajn, není tu nic překvapivého a od první minuty víte jak to skončí. Pak jen záleží, jestli se budete bavit u vtipů typu "chce skončit na balkon, spadne" a jak vám ty dva budou příjemný. ()

Kekik

Z první poloviny filmu jsem byla rozpačitá. Moc mě nebavila ta trapná válka mezi nimi. Pak ale příběh jemně sklouzl do romantiky a zároveň jsme mohli nasát i trochu té Verony. Film už měl moji plnou pozornost. Tak jasně, že víme konec filmu od začátku a klišé nesmí chybět, ale i tak druhá půlka filmu stála za to. ()

Střelec17

Mám rád Americké filmy točené v Itálii, vždy je tam takové kouzlo. I když né všechny filmy jsou dobré. Tady je to kupodivu průměr, což je na dnešní dobu víceméně slušné. Důvodem je ve značné míře celkem sympatické obsazení, kde Kat Graham má už s podobnými filmy zkušenosti a Tom Hopper je celkem sympaťák. I když jsem si na jejich kombinaci musel trochu zvyknout. Film jsem si pustil a nezklamal, dostal jsem celkem slušnou komedii, kde nebylo ani moc trapných situací. Pozitiva: Samozřejmě Itálie a Verona. Negativa: Mohlo být vidět vice míst z Itálie, celé se to odehrávalo na málo místech. ()

Aljak

Mám z toho zmiešané pocity. Aj keď to bolo priam presiaknuté klišé a predvídateľnosťou, tak to malo slušný potenciál - a to najmä vďaka Verone, mestu Romea a Júlie, ktoré je priam stvorené na romantickú atmosféru. Po dejovej stránke to bolo celkom fajn rozbehnuté. Ale tá fáza tých trápnych pomstychtivých naschválov bolo nesmierne idiotské a prihlúple. Toto dosť filmu uškodilo a kľudne tam miesto toho radšej mohli dať niečo dospelejšieho. Inak, postavy boli fajn (až na partnerov hlavných postáv), aj po dialógovej stránke sa mi to páčilo, a kulisy veľkolepej Verony boli priam úchvatné. Takže hlavne za tieto prednosti dávam "až" 3* ()

VeeDee

Tom Hopper * Sem tam humor * Atmosféra Itálie * Neboli Tom Hopper je sympaťák každým coulem, a když se k jeho lišáckému úsměvu přidá britský akcent, rozhodně by si získal i mě. Škoda, že hlavní hrdinka mi moc nesedla. Vybrala bych k němu typově úplně jinou herečku. Film jako takový zařazuju do kategorie "odpočinek po náročném dni s dětmi". Jako jednohubka ke sklence vína nebo žehlení fajn. ;-) ()

• Exteriérové zábery sa skutočne natáčali v talianskej Verone počnúc meštianskym domom Casa di Giulietta, ktorý inšpiroval Williama Shakespeara pri písaní "Romeo a Júlia" až po Gardské jazero, ktoré sa nachádza neďaleko Verony. (Mandragor)
  • Zelené olivy aj v reálnom svete privádzajú niektoré mačky do šialenstva podobne ako vo filme. Obsahujú izoprenoidy, ktoré sú štruktúrou podobné aktívnej látke z kocúrnika obyčajného. (Mandragor)

Časové pásmo bylo změněno