poster

Hladina adrenalinu

 • Česko

  Dotkni se sněhu

 • USA

  Deep Winter

Akční / Dobrodružný

USA, 2008, 97 min

Režie:

Mikey Hilb

Scénář:

John Protass

Kamera:

Patrick Reddish

Producenti:

Glenn Zoller

Střih:

Jason Stewart

Scénografie:

Ken Kirchner

Kostýmy:

Barbara Nelson
(další profese)
 • Med_Tw
  ***

  Scénář sám o sobě je jedno velké klišé ,ale film z části zachraňují parádní záběry z horského prostředí které prolínají prakticky celý film. Nenudí ani nenadchne... 50%(24.4.2009)

 • sochoking
  **

  Kto miluje xtrémny snowboarding, skialpinizmus a zjazdy horských štítov, tak ten si toto tu vychutná. Pre mňa bol tento film jak nudný ping- pong, čumíš tam, alebo tam, a nič sa nedeje. Tie 2* sú za tie nááááádherné hory, ktorých sa nemôžem nabažiť ani zamknutý v izbe pred bedňou.(16.3.2009)

 • Luukec
  ***

  Film o přátelství a překonávání vlastních limitů.. Jak už tu padlo scénář je jedno velké klišé, které by se i dalo snést, ale poslední asi 2 minuty filmy už nahodili takovou míru trapnosti že snižuju svoje hodnocení o další hvězdu.. Každopádně milovníkům zimních sportů doporučuju, protože některé záběry sou hodně dobré.(1.5.2009)

 • Heroine
  odpad!

  Nudný, přiblblý příběh o tom, že když se někdo schválně řítí z hory, může ho sejmout lavina. Jak překvapivé. Jen těžko se soucítí.(4.3.2016)

 • joelly01
  *****

  ***ME HODNOCENI TOHOTO FILMU JE VELMI NEOBJEKTIVNI*** Proc? Protoze stunty odjezdil SETH MORRISON!!! A Seth je muj, a ja ho miluji a je nejlepsi (The Ordinary Skier)!!! A taky tam byly ze zacatku zabery z Tour, kde byl videt DIDIER a AKSEL!!!! Filmu ktere propaguji lyzovani(a tim nemyslim dokumenty nebo ruzne "ski porn" vybery) neni zas tak moc, takze ja si tady dovolim "trochu" (trochu hodne) privrit oci nad relativne nesympatickymi hrdiny a kycovitym dejem.(15.11.2013)