Mladá americká vysokoškolská studentka se tajně vydává do Norska, aby vypátrala své rodinné kořeny. Byla nalezena jako nemluvně na hřbitově s obráceným křížem na krku. Teenagerka se vydává po této stopě a pomocí satanského symbolu se dostává stále blíže k pravdě. Její pátrání však ztěžují noční můry a vidiny, které ji neustále nabádají k útěku, dokud ještě není pozdě. (Vertigo International)

gogo77

1/10... taky fajnovy namet v tak debilnom spracovani .... okolo horroru to neslo ani omylom...teda aj neratame divnu postavu ktora sa tam sem tam mihla   ... inak som sa bal akurat toho ze to ani neskonci .... prvu hodinu sa to rozbieha a druhu (ak nezaspite) to skor pripomina hladanie stratenej maminky z pribehu o Natashi Kampushovej akurat ze z Norska     ... o com zo je? 21 rocna americka studentka zisti ze je adoptovana a taksa vyda hladat svojich rodicov do Norska... tam vsak zistuje ze jej matku zabil jej manzel teda jej otec a z jej rodiny zije uz len zopar velmi cudnych pribuznych ... a tak sa zacina patranie...nudne a hlupe... ()

Egito

Film byl teda nicmoc, film nemá pořáfně děj, není nic vysvětlené vůbec nic, proč to ti lidé dělají (jako to ze je dědek bláznivej křesťan to je kravina), co mě velmi zklamalo jak tento film může být vůbec horor, není na tom nic strašidelného, žádný jumpscare ani náznak nějaké znepokojivé situace doprovázené hudbou…nic, každopádně nechápu proc tam bylo pořad mluvení o black metalu a pak zvrat který vlastně říká, že to co jste se snažili pochopit je úplná blbost a nemá žádný význam, pouze mi to přišlo ze začátku jako osocovani black metalistů ze satanismu, protože ačkoliv to tak může vypadat ne každý metalista není a nemusí být satanista takže vidím jako plus že udělali teda úplný zvrat a trochu nás očistili. Každopádně druhé plus co vidím, tak jsou herecké výkony které to držely nad vodou. ()

Dalajlada

Tak tohle byla promrhaná hodina a tři čtvrtě. Ono se ve filmu vlastně skoro nic neděje a na konci se uděje pár věcí a je po všem. Naštěstí to děvčica slušně zahrála a byla tam pěkná příroda. jinak nemá film opravdu co nabídnout. ()