Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mladá americká vysokoškolská studentka se tajně vydává do Norska, aby vypátrala své rodinné kořeny. Byla nalezena jako nemluvně na hřbitově s obráceným křížem na krku. Teenagerka se vydává po této stopě a pomocí satanského symbolu se dostává stále blíže k pravdě. Její pátrání však ztěžují noční můry a vidiny, které ji neustále nabádají k útěku, dokud ještě není pozdě. (Vertigo International)

(více)

Videa (2)

Trailer 3

Recenze (22)

Warhorr 

všechny recenze uživatele

Tak to byl teda horor. Ženská odjíždí do Norska pátrat po svých kořenech a zjistit něco o své tajemné minulosti. Nachází nějaké příbuzné a stepuje u nich doma. Pátrá, zkoumá...no a jeden velký pivní prd. Snaží se to tvářit atmosféricky, snaží se to být záhadný, snaží se to být strašidelný, jenže to nefunguje. Tady totiž nefunguje vůbec nic. Napočítal jsem asi dvě, možná tři, jakože jumpscarey, z toho by stál za zmínku tak jeden. Je to kurevsky utahaný, ukecaný, ukňouraný. Posledních asi 15 minut se možná něco začne trochu dít ale je to šíleně odfláklý. To je snad ten nejnudnější horor, který jsem kdy v kině viděl. Vraťte mi vstupný tvl. Nejzajímavější celou dobu byla partička mladistvejch kreténů co sedéli vedle mě a snažili se mobilem najít svý rozlitý pití a debatovali o instagramovejch sračkách a ještě se tam začali olizovat jako by se dívali na Titanic o Valentýnu. Normálně bych na toto mél nervy ale na dálku jim děkuju za alespoň menší zpestření a pobavení. Pokud nevíte co s penězi a máte hyperaktivní život, doporučuji si ho zničit tímto úchvatným dramatem. Pro všechny ostatní mám jen jedinou radu. Utečte ! ()

Omnibus 

všechny recenze uživatele

Tam za velkou louží, otázky jí souží. Byla matka kořistí, kterou oheň očistí?“ Potvrzeno, krev není voda a geny tu nejsou pro srandu králíkům. OKÉNKO LABORATOŘE: [][] Výsledek testů DNA: Hunter je na 99% ze Skandinávie! A na 100% koza sánská (neplést se sámskou), čili prolhaná a blbá blondýna, která chudákovi adoptivnímu tátovi věší bulíky na černý nos. To má za to, že se jí ujal. „Už jsem se ubytovala na koleji... Už chodím na přednášky... Nemůžu ti zavolat, máme moc učení...“ A přitom se na koleji ani nezapsala a místo do školy jela rovnou na letiště. [][] Teď se v jakési norské prdeli nalejvá rybím tukem, leze do cizích šuplíků i skříní, kde dědečkovi oprašuje kostlivce, hraje s duchem na „Máš babu!“ a s vilným bratrancem na „Máš choutky?“ Což určitě zní zajímavěji, než vysedávání na nudných přednáškách na univerzitě, při studiu oboru idiocie filmové postavy. Je mi líto, ale iracionální chování Liv způsobilo, že jsem spíš fandil těm náboženským pošukům: „Bacha, zdrhá vám! Hoďte na ni síť! ()

Reklama

Morholt 

všechny recenze uživatele

Američanka pátrá v Norsku po své rodině. Jako horor bych film úplně nevnímal, v rovině mysteriózníhop dramatu řízlého thrillerem film obsotjí. je to hezky natočené, příjemně zahrané a něco do sebe měla i sychravá severská atmosféra. Problém je předvídatelnost. Ve chvíli, kdy se na scéně objeví všichni Norové, není problém si je roztřídit a je takřka nemožné se splést. No a pak už se jen čeká na to, až se všichni projeví. Je tu sice jedno překvápko, které asi nikdo nečeká, ale tím se vlastně nic moc nemění. Ale to čekání na nevyhnutelné nenudilo a i když se několik bílých míst našlo, dohromady to celkem slušně fungovalo. Na jedno podívání je to OK. 60% ()

pornogrind 

všechny recenze uživatele

Utahaná nuda z Norska hrající si na horor přitom s hororem to má pramálo společnýho. Blíž to má spíš dramatu/thrilleru. Tohle pomalý(ale opravdu pomalý) odrývání minulosti mě fakt nebavilo. Těšil jsem se na horor a místo toho jsem dostal hodně nudnej lehce mysteriózní drama/thriller. Tady mě Norové hodně zklamali. Čekal jsem od nich podstatně víc. Měl jsem poslechnou název a od toho snímku raději utéct. Udělal bych líp. Lepší 1hvězda. ()

Othello 

všechny recenze uživatele

Satanismus, black metal, prastaré rodinné klany, křesťanský fundamentalismus, duchové a chladné norské příšeří. Sic každý tento element má již nejméně jednoho svého prvotřídního filmového zástupce, nemusí to hned znamenat, že tu není prostor pro další žánrovku, co s těmito nebo s nějakým z těchto témat bude dobře pracovat. Leave je však šílené neuhlídaná bída už jen v takových těch základních aspektech jako je střih, herectví nebo alespoň vnitřní logika. Jsem přesvědčený, že patálie s duchem byla dodělána až potom, co se zjistilo, že celé to pátrání nezajímavé holky po svých kořenech vůbec nekope, protože tam působí tak nějak zbytečně navíc. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama