poster

Nobel Peace Prize Concert (TV pořad)

Hudební

Norsko, 2002

Komentáře uživatelů k TV pořadu (2)

  • Tommassi3
    *****

    Záznam koncertu konaného v rámci udílení Nobelovy ceny za mír v roce 2011, kdy cenu získaly hned tři ženy najednou. Byly to liberijská prezidentka Ellen Johnson Sirleaf, liberijská mírová aktivistka Leymah Gbowee a tvář jemenského povstání i tzv. arabského jara Tawakkol Karman. Moderování koncertu zhostily dámy Helen Mirren a Rosario Dawson. Nobel Peace Prize Concert 2011: Evanscence, David Gray, Ellie Goulding, Jill Scott, Sugarland, Janelle Monae, Bernhoft a další Záznam koncertu z roku 2001, kdy cenu získal Kofi Annan, ghanský diplomat a sedmý generální tajemník OSN. Koncert moderovaly hollywoodské hvězdy první velikosti Liam Neeson a Meryl Streep. Nobel Peace Prize Concert 2001: A-ha, Anastacia, Natalie Imbruglia, Paul McCartney, Daniela Mercury, Kodo a další(10.7.2013)

  • blezg
    ****

    Pocta třem držitelkám Nobel Peace Prize 2011 ve formě galakoncertu se zajímavou směsicí postav hudebního nebe. Výborná atmosféra z Osla je téměř hmatatelná při skvělé show Angelique Kidjo se songem Africa. Velmi mě potěšil David Gray, tu jeho romantickou pecku This Years Love už jsem dlouho neslyšel. Neskutečný hlas předvedla Jill Scott.(10.7.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace