Alchymie duše

• Jižní Korea Guwoneui Tongyeok (více)

Série(2) / Epizody(30)

Mocná čarodějka v těle slepé ženy narazí na muže z vlivné rodiny, který chce, aby mu pomohla změnit jeho osud. (Netflix)

Recenze uživatele FildasCZ k tomuto seriálu (6)

Epizoda 1 (2022) (S02E01)

Slabý úvod :), ale to nevadí pomalu se to rozjíždí. ()

Epizoda 2 (2022) (S02E02)

6,5/10 O něco lepší, ale stále tomu chybí ten šmrnc, co to mělo. ()

Epizoda 3 (2022) (S02E03)

Tenhle 3 díl byl konečně to, co jsem měl rád na 1 sérii. Je vidět jak UK je smutný a nepříjemný, tak i tak se to zlepšuje a snad to bude držet a kvalita se nesníží. Bohužel cítím, že druhá série pokulhává. Už to není tak vtipné, zajímavé.  Kamarádi UK tam jsou jak do poroty. Je to škoda, ale i tak jsem rád, že se to nějak dále rozvijí. ()

Epizoda 4 (2022) (S02E04)

Jak se to rozjelo, tak to jde pěkně z kopce byl jsem docela v šoku, co se vlastně děje. Postavy jsou zcela paralizované. Nulová chemie. Protivnej UK hodná pjuon. ()

Epizoda 5 (2022) (S02E05)

Tenhle díl jsem musel přetáčet, protože nejen, že to bylo nudné a o ničem, ale stále se tu vlastně nic neděje. Uk je stále nepříjemnj a zlej jeho nevěsta stále dostává od něj čočku a on se chová opravdu nesnesitelně. Rád jsem viděl mistra Lee vždy mi udělá ta postava radost a Komorná s jejím nastávajícím, ale obecně. Sakra mohli z toho udělat třeba jen 5 pořádných dílů, co mě čeká v dalších 5 se docela bojím. ()

Epizoda 6 (2022) (S02E06)

Byl o něco lepší, a konečně se tam něco dělo. To že tam umřela jedna z postav se vůbec neřeší. Jen to, že Jul je na pokraji smrti...2/5 ()