Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sandrine a Nathalie sú priateľky, ktoré majú radi sex a snívajú o tom, ako zbohatnúť. Nech sú spolu kdekoľvek dráždia svoje okolie a provokujú chlapov. Erotické dusno sa postupne mení na šokujúci thriller! Jean-Claude Brisseau bol aktuálne za tento film v Cannes ocenený ako najlepší francúzsky filmár roka 2003. (oficiální text distributora)

Recenze (26)

Ded@M@tes 

všechny recenze uživatele

Co dodat, nemůžu se ubránit zklamání. Začátek už vypadal divně, dívky jsou pěkný, ale oto tady nějak nejde. Příběh je prostě o zlatokopkách a kopou ujetého sexu. V celkovém součtu v ničem nezaujme, nechápu jak mohl být režisér za tenhle paskvil oceněný cenou. A závěr dramatického snímku je snad nejhorší co mohl kdo vymyslet. ( Hodnocení: 1/10 ) ()

bouncer 

všechny recenze uživatele

Při sledování tohoto snímku jsem si vzpomněl na jeden z mých oblíbených filmečků Eyes Wide Shut od Stanleyho Kubricka. Jistými aspekty jsou si tyto snímky podobné, ale ze vzájemného srovnání Chtíč vychází drtivě poražen. Kubrick měl jasno, jaký film chce natočit a co jím chtěl říct. U Chtíče vše působí samoúčelně, erotika snad pro větší sledovanost. Intriky jalo by vypadly z oka telenovelám. Musím trvat na tom, že doporučuji raději dvakrát shlédnout Spalující touhu neboli Eyes Wide Shut, protože ta za to opravdu stojí... ()

Reklama

Amarcord_1 

všechny recenze uživatele

40% - Začátek vypadal velmi slibně. Výborné herecké výkony, zajímavý výběr hudby, kamera, a vůbec vizuální stránka filmu mě zaujaly. Asi tak po půl hodině jsem ale o filmu začal příšerně pochybovat. Mohly za to naivní, až hloupé dialogy, a po konci filmu jsem dospěl k nározu, že vlastně celý scénář je tak trochu na jedno brdo, a že svým jednoduchým pohledem na vztahy "muž x žena v zaměstnání" tak trochu uráží dobrý vkus diváka. Srovnání s Eyes Wide Shut (viz. POMO) je na snadě. V něm jsou sice erotické scény jedním z mnoha hlavních kladů filmu, ale u Chtíče jsou ony prvky hlavním kladem jediným. A to mi nestačí... ()

selfesteem 

všechny recenze uživatele

K tomuto filmu se váže jedna z mnou dodnes nepochopených rozepří s mým tehdejším klukem. On už film v kině viděl a nemohl se dočkat dne, kdy se na něj podruhé podívám já s ním. Byl ochoten za něj i podruhé zaplatit. Vnímání mužů a žen ohledně tohoto filmu se asi bude výrazně lišit. Já jsem totiž celou dobu viděla jen dvě dementní slepice, jejichž chování a myšlení mi doposud zůstává záhadou. Jakkoli se tento film snažil být "umělecký", "poučný" nebo "erotický", ve mně nevyvolal nic jiného než nejdříve tichý skrytý smích, pak smích vibrující a na konci takový výbuch smíchu, že jsem jej jen stěží mohla zastavit (za tento neobvykle vtipný zážitek proto slavnostně uděluji jednu *). Můj kluk se nejdříve chápavě zasmál se mnou, ale další mé veselé projevy už neunesl a po kině odešel naštvaně středem, protože s takovým barbarem jako jsem já si nemá co říct. Nemluvil pak se mnou asi dva týdny. Byla jsem zoufalá. Našla jsem si proto recenzi v časopise Premiere a ta mě uklidnila. Nebyla jsem v tom sama, oni se totiž smáli také! Pokud mi ale opravdu někdo v tomto případě mluví z duše, tak je to pan Vojtěch Rynda v externích recenzích - vřele doporučuji. ()

farmnf 

všechny recenze uživatele

Neskutečně hloupý scénář, který je hloupě natočen, spíše poskládán. Je to o dvou hloupých kurvách, které jaksi si nepovšimly, že všude chleba o dvou kůrkách. Dabing je neskutečně blbý a nezvládnutý, jako ostatně ve všech dovezených filmech za posledních 10 let. Děj je neskutečně pitomý, nereálný a erotické scény působí na heterosexuála asi tak, jak když člověk dlouhodobě užívá brom. Jedna hvězda tomuto dílku patří za kameru. Lesbické scény byly také téměř průměrné. ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama