Haunt

Evan (Harrison Gilbertson) je introvertný teenager, ktorý sa spoločne so svojimi rodičmi presťahuje do nového domu s temnou minulosťou. Spozná sa s krásnou susedkou Samanthou (Liana Liberato) a začne to medzi nimi iskriť. Spoločne začnú objavovať záhady nového domu a nevedomky sa dostanú do veľkého nebezpečenstva. (kubqo)

TesterX

Začátek vypadá slibně, ale pak klasická šablona už nenabídne nic zajímavého. Herci jsou celkem sympatičtí, není to vyložený průser, ale nic si z toho nezapamatujete. Pro děcka fajn, pro lidi, co mají z hororů něco nakoukáno naprostá zbytečnost. ()

k.s.A odpad!

Mě to nebavíí...téměř celý film je o ničem, nic se tam poŕádně neděje. Pro mě nudný horor. ()

Accuphose

Pokud chcete vidět stmívání, akorát bez vlkodlaků a upírů, tak jste narazili na ten správný film. Co budete dělat sami v baráku s osmnáctiletou kočkou (pravda, malinko zkušenější, než má jakože vypadat) Ano, budete vyvolávat duchy, protože proto. Nebylo to vysloveně dementní, jen napůl, dvě hvezdičky dám spíš za ucházející konec a za toho moulu, kterej to zahrál naprosto skvěle. Toho moulu... (herce nehodnotím). ()

Vlad

Vopred sa ospravedlňujem za kompenzačné hodnotenie, ale 43%? To vážne? To že film bohužiaľ stavil na 1000x spracovanú tému, to nie je mínus. Myslím, že teenageri, na ktorým je film v prvom rade určený budú spokojný, keďže sa predpokladá, že ešte veľa filmov na tému strašidelný dom nevideli. Ako tu už bolo spomenuté, spracovanie je na slušnej úrovni, rovnako herecké výkony Liany Liberato a tiež aj Jacki Weaver, ktorá má síce len veľmi vedľajšiu úlohu, ale hraje výborne. Film má zopár výborných ľakačiek, ale trochu nevie budovať jednotnú vleklú atmosféru a celkom nevie, ktorým smerom sa uberať. 43% je ale zúfalo málo, moje objektívne hodnotenie by bolo 55-60%. ()

L.u.x

Duchariny mám zo všetkých hororových žánrov najradšej, ale Haunt ma sklamal...A to začiatok vyzeral celkom sľubne, no zvrtlo sa to v silne koncentrované teenagerske techtle-mechtle s nechutnou, choromyseľnou a hormónmi pobláznenou susedkou. Film celkovo nevystraší, moc nezaujme a ani nijak inak zvlášť nepobaví. Hodnotím mierne, podľa toho koľkokrát mi padla hlava dozadu pri pozeraní. Takže za každý mikrospánok hviezda dole. ()

ferdinandv

Tenhle film se neskutečně vlekl a něco pořádného se začalo dít až tak v poslední 3/4, a to, co se začalo dít, ještě za nic nestálo. Pár lekaček… Pak vcelku čekáte, jak to celé skončí, resp. kam se to bude vvíjet, ale přiznám se, že po dlouhém nudném čekání mě to pak už ani nezajímalo… ()

Pollini

Tomuto by prospělo míň kecu na jedno brdo a víc vlastního děje. Ono ale nebylo moc o čem vyprávět, takže to nějakou tu vatu chtělo. U strašidelných domů bývá zvykem obzvlášť odporna nevyřešena vražda. V tomto případě az tak nezajímavá není, ale s řešením s moc práci nedali. U mrtvého syna není do poslední chvíle jasné, jestli chtěl pomáhat nebo naopak a nelogické posednuti duchem jeho vlastni dceru, která špatně skončí. Dvě hvězdičky za masky. ()