Meet Cute

Keď sa stretne Sheila (Kaley Cuoco) a Gary (Pete Davidson), je to láska na prvý pohľad. Má to však háčik - ich kúzelné rande nebolo vôbec ich osudom. Sheila má totiž stroj času, takže sa opakovane zamilovávajú znova a znova. Ale keď už ani táto dokonalá noc Sheile nestačí, odcestuje do Garyho minulosti, aby ho zmenila na dokonalého muža. (Arsenal83)

silentname

Kaley Cuoco a Pete Davidson v romantickej fantasy komédii, od ktorej som nečakal moc, no dokázala priniesť pár solídnych momentov, ktoré fungovali. V prvom rade sa mi strašne páčila predstava celého filmu. "Meet Cute" je totiž ďalším filmom, kde sa dočkáme znovu a znovu tých istých situácií, nakoľko naša hlavná hrdinka Sheila sa neustále vracia v čase a prežíva ten istý deň znovu a znovu. Prečo sa tak rozhodla? Pretože stretla najúžasnejšieho chlapa na svete a chcela by s ním prežívať vždy ten istý nádherný romantický večer. Ale prečo vlastne nechce prejsť do zajtrajšku? Lebo má obavy, že by to všetko pokazilo a veci by už nefungovali tak ako predtým. A vlastne na tom všetkom je to postavené. Postava prežíva znovu a znovu ten istý moment, len aby sa nemusela posunúť ďalej. Lebo má z toho sama strach. Highlightom je pre mňa inak zmrzlinový stánok, ktorý ponúka príchute zmrzliny, aké ste nikdy nepočuli. Ja som si to sám nezapamätal, no keď nabehnú titulky, ostaňte tam ešte chvíľu a užite si tých pár scénok. Lebo budete sa smiať určite ako ja. Obaja herci dávajú do filmu maximum, nepôsobí to na mňa gýčovito a možno by sa dalo povedať, že niektoré časti sú trošku patetické, nepôsobilo to na mňa tým štýlom. Možno nejde o najlepšiu romantickú komédiu čo som videl, ale funkčnú, má dobré tempo, dobrých hercov a funguje. Stačí. Hodnotenie: B ()

anderson

Komorná konverzačná vzťahovka, variujúca "hromničný" princíp na sci-fi základe. A rozhodne ma nenudila. A to najmä vďaka Kaley, ktorá sa konečne našla v roli, v ktorej dokáže podať uveriteľný a bezchybný herecký výkon. Čím to asi bude... Scenárista a režisér zároveň rezignovali na prvoplánové dojenie emócií a očakávaný komerčný happyend nahradili triezvejším, nezávislejším a otvorenejším záverom. Napriek rozpadu časovej logiky (ten bol v podstate očakávaný), dávam štyri nechtové solárka. (30.11.2022) ()

honajz2

Mám to přesně mezi dvěma a třemi hvězdičkami, ale zatím navýším a když si z toho časem nic moc nebudu pamatovat, přehodnotím to. Ona to totiž není žádná sláva a když už je přesně jasné, oč půjde, tak je to pak stále více nudnější, taky Pete Davidson za moc nestojí, ale nahoru to zase tahají povedené vtipné scény, sci-fi zápletka, Kaley Cuoco (kterou jsem po dlouhé době rád někde zase viděl) a velmi lehké ladění spíše do nezávislého filmu, než do obyčejné průměrné americké komedie. Snaží se to i dokonce být o trochu chytřejší, než se od pohledu může zdát, ale rozhodně nečekejte nic hlubokého, jen to prostě není tak stupidní, jak jsem se obával. Takže to docela ujde, ale vidět to znova rozhodně nepotřebuji a jestli si to opravdu zaslouží tři hvězdy, to mi opravdu ukáže, jak jsem psal na začátku komentáře, až čas. Slabé 3* ()

drackula

Namiesto klasického zacyklenia tu máme stroj času a deprimovanú Kaley Couco, ktorá chce dokonalého chlapa na dokonalom stretku. Prvá polovica ma vcelku bavila, ale potom sa to začalo zvláštne motať, príbeh stratil ťah na bránu a vo finále som bol rád, že to už konečne skončilo. Film z kategórie - v nedeľu poobede, ak zaspím nevadí. 50% Amazon ()

bourec

Herečka Kaley měla naprosto hrubej výraz. To prostě pro jakoukoliv romantiku nejde tolerovat. Pete je spíš herec do hororů nebo ujetejch scifi. Mezi oběma prostě nic nefungovalo. Navíc film je taková trapná malá nezávislá trapovina. A těch začíná být čím dál tím víc. Vydržel sjsem třicet minut, takže třetinu. Hrůza. 20%. ()