Frost

Žena v pokročilom štádiu tehotenstva Abby (Devanny Pinn) navštívi svojho otca Granta (Vernon Wells) v odľahlom horskom dome. Obaja sa odcudzili, no rozhodnú sa nájsť si k sebe cestu späť. Vyberú sa na výlet, postihne ich však autonehoda. Abby zostane uväznená vo vnútri auta v mrazivých podmienkach, zatiaľ čo Grant ide hľadať záchranu. Začína sa boj o život. (Arsenal83)

Arsenal83 odpad!

V podstate jedno auto, jedna ženská v ňom a boj o prežitie. Ale ten záver je na tonu zvratkov. To mohol stvoriť len zvrátený úchyl a že sa na to tá herečka dala, svedčí len o tom, že jej herecká kariéra je na úrovni toho, koľko vtákov vyfajčí. A nečudoval by som sa, keby za to fajčenie musela aj platiť. ()

ricci.s

Tehotná ženská skončí zakliesnená v aute počas snehovej búrky, zatiaľ čo jej ranený otec sa vybral hľadať pomoc. Zachránia sa? Hodnotím ako hodnotím, pretože tak debilný, a súčasne geniálny survival som teda ešte nevidel. Nízky rozpočet na jednej strane bije do očí a väčšia časť filmu veľa zaujímavého nepriniesla (možno len ten vlk z posteru to trochu oživil), ale scény, ktoré nasledovali potom... no niečo podobné som ešte v tomto žánri nezažil. A ešte to zaklincovali rozuzlením, pri ktorom som síce vyprskol smiechom, ale na druhej strane si tento film budem pamätať ešte veľmi dlho. Chválim režisérovu fantáziu a zmysel pre čierny humor. Premeniť nezaujímavo vyzerajúci thriller na niečo takéto si fakt zaslúži pochvalu a uznanie. ()

pornogrind

Na tenhle film mě nalákala recenze ricciho.s  A po dokoukání musím uznat, že ve své recenzi v ničem nelhal. To je fakt tak debilní a současně geniální. A ten konec to zabil úplně. Pobaví i fakt, že by měl být film inspirován skutečnou událostí. Největší problém s filmem jsem měl s obsazením těhotné (Devanny Pinn). Byla hnusná a ještě ty její botoxem nafouklý pysky. No hrůza. Raději bych čuměl na nějakou sympatičtější ženštinu. Film jsem viděl včera večer ale s komentářem a hodnocením jsem chtěl počkat až do druhýho dne abych si to v hlavě srovnal, protože jsem nevěděl jak vlastně ohodnotit to co jsem viděl. Ale jelikož šlo o SURVIVAL jakej svět neviděl, tak se i já přikloním ke čtvrté (slabší) hvězdě. Je mi ale jasný, že Frost bude tím filmem u kterýho lze očekávat i pochopit hodnocení jak 5 hvězd tak i odpad. PS: Rada pro všechny. Nekoukejte na trailer. ()

Astaroth12

Ako jedna šeredná kravka so svojim ocinom na ryby išla. Ale jedine čo chytili, bola práve ta šeredná botoxova hovädzina. Tento film som prešiel len na zotrvačnosť, lebo už od začiatku mi bolo jasné, že to bude riadna koko...a.  A to aj bola.  A aj keď bola celkom debilna, vobec mi neprišla vtipná, zaujímavá a vobec už nie niečím schopná, len celkom trápna. Od dialogov, cez herecké výkony až po retardované dianie vo filme. Ani to šokujúce finále mi vobec nevyvolalo žiadny súcit či ľútosť a to by malo, keď sa jednalo o novorodenca, inde to fungovalo, ale tu nie. Niekde súdruhovia spravili chybu. A posledný nedostatok vidím v trikoch, práve tie boli jedine vtipne v tomto filme a to práve pri takýchto filmoch by sa stávať nemalo. *CARNIFEX* to vystihol dokonale" Vám regulérne zajebalo".  Slabé 2*. ()

MichelSmith

Thriller,ktorý z prvu labilne zneistí dychom bezcennosti ,no ovalene frapuje ,pokmne aj efektovou impresiou ,pritiahne diváka výsledne účinne drží funkčným špalierovým šíkom žánrových vychodených prvkov až sfúkne vrchol  v desivú monstruožne mátožnú apokalyptickosť,čím takmer pritvrdí v iný formát a diváka čerešničkovo aj zo šlahačkou nečakane šokuje! ()

Časové pásmo bylo změněno