Antonia Guerrerová, ktorú priatelia i rodina volajú Kachorra, je vo väzení. Bola obvinená z vraždy. Pri prevoze do väzenia sa policajný voz zrazil s taxíkom. Vodiči aj posádky oboch vozidiel boli ťažko zranení, iba Kachorre sa ako zázrakom nič nestalo. V taxíku sa viezla Rosario Achávalová, ktorá mala nastúpiť ako vychovávateľka v rodine Bruna Moraviu. Kachorra si zobrala doklady, odporúčania i všetky veci Rosario a napriek tomu, že je o desať rokov mladšia a nemá s výchovou detí nijaké skúsenosti - naopak, aj jej by sa zišlo pár lekcií slušného správania - sa rozhodne nastúpiť u Moraviovcov namiesto ťažko zranenej Rosario, prirodzene, nie ako Antonia Guerrerová, ale ako Rosario Achávalová. Medzitým polícia bezvýsledne pátra po zmiznutej väzenkyni... (STV)

wdc

Velmi dobrá telenovela. Hlavně protože jsou herci přirození a je to takové lidské a zábavné. Divokého anděla jsem snášel, ale toto mě baví a i zlepšuje náladu. Mimo jiné protože Natalia Oreiro tu fakt hraje a není to malá puberťačka jako v Andělovi. Samozřejmě že jsou tu otřepané fráze a situace, které nejsou uvěřitelné ale v tomto seriálu mě obvykle pobaví jak je herci zahrají. V jiných telenovelách, zvláště jihoamerických působí někdy herci ledabyle, nudně, ale tady to docela odsejpá, je to fajn a funguje to. Myslím si, že je lepší sledovat tuto telenovelu ve slovenském dabingu, který se povedl. Děkuji. ()

Zíza

Škoda, že nevim, jak to dopadlo... ;) EDIT.: 22.4.2019 - jsem to tedy dokoukala. Ono je to tak choré, až se člověk prostě musí koukat. Nejhorší na tom bylo, že se všechny „hlavní“ zápletky (asi z těch 150, co to má) vyřešily v jednom díle. Na to, že měli prostor 150 dílů, je to fakt škoda a hrozně špatně. Jinak je to klasická, uřvaná, ztřeštěná telenovela, kde podle mě chce každý hoblovat každého. ()

Spectre odpad!

Odpadus maximalis!!! O tejto telenovele platí (ako inak) všetko to, čo som napísal pri Divokom anjelovi až na to, že tuto navyše hlavná predstaviteľka trpí schizofréniou a rozpráva sa ehm.. s rukavicou, alebo čo to je.... minimálne to som si všimol počas prechodu cez obývačku do kuchyne, keď bolo toto veľdielo zapnuté. ---- Ľudia, prečo tomu nedáte všetci "odpad!", nech je niekde konečne 0%???? :) ()

Rex Mundi odpad!

NO, ak ste sa dostali až k môjmu komentáru, tak sa ešte zľahka kuknite na komentár užívateľa Lima....tak...a teraz: okrem toho, že s Limom súhlasím, tento výstižný "popis" všetkých telenoviel mi silne pripomína fúru iných grcných amerických tínedžerských seriálov (v rámci pudu sebazáchovy som síce nepozerávala, ale z počutia viem), ktoré naša mládež žrala (žerie?) aj s navijakom a v ktorých po troch sériách už spal v rámci partie každý s každým a po chvíli hľadania partnerov mimo obvyklého teritória sa len otočí nové kolo...a taký seriál tu má 41% (Beverly Hills 90210). Tak prečo sa tak čudujeme (ja sa už hádam ani čudujem, ach), že sa tu nájdu tisíce starších žien a dôchodkýň, ktoré žerú telenovely? Pre nich sú telenovely teraz tým, čím boli pre mnohých s vás po revolúcii BH 90210 a podobné šity (bohužiaľ si na iné nespomeniem, ale hádam môžem BH brať ako vlajkovú loď). Takže nemá aj z vás, narodených v rokoch sedemdesiatych, niekto v skrini kostlivca? (napr. v podobe bozkami ošúchaného plagátu Jasona Priestleyho:-))) ()

MartyMcFly89 odpad!

Kačora, Milagros, Divoký anděl, není to jedno ? Všechno je to blbost. A proč ? Protože je to vše na jeden a ten samý způsob, je to jako výrobní linka, opravdu pásová výroba kravin, které nabízejí pořád to samé, stupidní zápletky, smích nováčků, úsměv těch otřelejších a pozornost těch na televizi závislých. ()

• Úvodní písnička se jmenuje "Cuesta arriba, cuesta abajo" a nazpívala ji Natalia Oreiro. (HappySmile)
  • Kachorra se měla původně psát s "C" místo s "K", jenže název Cachorra (v překladu štěně) byl už legálně registrován, a tak nešel použít. (HappySmile)
  • Pri seriáloch je pravidlom, že prvé časti majú veľkú sledovanosť, pretože diváci chcú zistiť o čo ide, a potom to klesne. U Ženy na úteku to bolo naopak. Od začiatku ju sledovalo 1 600 000 divákov a posledné diely až dva milióny, čím bola najsledovanejším programom v danom období. (matthew.17)

Časové pásmo bylo změněno