Jedného dňa sa život Leonie a Toma Sautera celkom zmení: ich štvoročná dcéra Salome zmizla bez stopy. O výkupné žiada vydierač, ktorý však nemá nič spoločné s únosom. Navyše pri odovzdávaní peňazí vo vlaku zomrie. Tom je teraz podozrivý z vraždy a rozhodne sa utiecť. Spolu so súkromným detektívom Lüthi a novinárkou Ullou Merz sa snaží dostať späť na "trať" a nájsť Salome. (kersten)

stOKYi

Seriál, ktorý som videl ešte v 90 rokoch. Spomínam si naňho dobre. Dobre si pamätám názov seriálu, aj okolnosti, ktoré sa vo filme udiali. Charakter pri putovaní dejom akou bola zúfalosť, napätie. Bola v ňom fajn zápletka. Tieto veci viem aj napriek tomu, že som každú časť videl iba raz. Myslím, že už len to že si ho dobre pamätám, je dôvod na to, aby som mu dal 5* ()

kersten

Aaaa, konečne som objavila, známy krátky seriál Hľadá sa Salome.Bol síce len priemerný, a videla som ho už veľmi veľmi dávno. Zrejme na ňom dačo bolo, keď si do teraz naňho viem spomenúť celkom jasne. Hlavne zúfalosť matky za strateným dievčatkom. Keby naše televízne stanice na miesto primitívnych reality show, dávali radšej filmy na úrovni ako bol tento, určite by hneď bolo na svete spokojnejších ľudí. (aj inteligentnejších) ()